Prijava

Јел прати неко тенис, и грен' слем који се тренутно одржава?

Ко вам је фаворит? Шта мислите, који тенисер-ка ће ове године направити изненађење?

Brate što je ovo u igrama?

Au jebote al sam ga omasio, nek prebaci neko u sport..

Moraš to na pvt da kažeš modu, ne zalaze oni ovde.

JA JEBEM I DOK TRAJE US OPEN!!!

Ja navijam za federera..uvek, mislim nikada ne navijam protiv Djokovica, ali fedex je fedex..zao mi je sto nisam jedno 2-3 god stariji pa da sam mogao da pratim i samprasa i agasija, i oni su legende..

Добро је, има неког да прати тенис :)))

Мечеви одложени због кише, данас би ваљда требали да одиграју само Изнер и Симон..

Неће нико ипак, прекинуто при резултату

Милер - Надал 3:0 први сет
Родик - Ферер 3:1 први сет
Јанг - Мареј 2: 1 први сет

Sutra igraju Federer i Djokovic jedva cekam...bice mnoigo dobar tenis,mada malo vise navijam za Fedexa...

Јаооо јуче не дај Боже...

Родик - Надал

Па шта је оно јебено било, Родик је одма на старту изгубио брејк, играо с&в целих 2 сата, лепо је доминирао са бејслајна, имао своје шансе, којих је било мало, али их није искористио...види се да није у форми, ово му је најгори ранкинг још од фебруара 2001, додуше сад ће напредовати неких 5-6 места јер је прошле године бранио 2. рунду...
Лош проценат убаченог првог сервиса, мало асева, волеји нису били на нивоу, лоше је прекривао терен, а и некад је стварно предвидљив са оним бекенд слајсом после кога излази на мрежу..Надал одиграо ко и увек, смарачки, доминирао (од половине 1. сета) са бејслајна, Родик је морао више да напада, јер се само тако може добити Надал... и није искористио низак проценат убаченог сервиса Надала..ето ово нек му буде лекција за следећи пут, јер је ова тактика можда прошла код Ферера, али код Надала неће....

Ovim putem moram da cestitam djokovicu na pobedi i zelim mu svu srecu u finalu. I mislim da ovo jedan od poslednjih, ako ne i poslednji veliki mec koji smo videli od federera. od veceras on odlazi u istoriju...ali kao jedan od najboljih tenisera sveta ikada

M A J S T O R !
Vratiti se protiv čarobnjaka sa "tu sets daun" je nešto, bre. Svaka mu čast.

Svaka čast Đovaku. Dečko je mentalno iznad svih tenisera. na 5-5 u petom je pokazao da je majstorčina. Mislim da osvaja turnir, bez obzira s kim bude igrao. Jedina je frka što će doći mortale na Dejvis KUp.

Почело да се прича како ће Федекс у пензију...ја мислим да ће играти још неких 4-5 године

Почело да се прича како ће Федекс у пензију...ја мислим да ће играти још неких 4-5 године

Momak što citiraš retardiranog komentatora sa EuroSporta?

Каквог сад коментатора? :))

Pa mozda i bude igrao, ali ne verujem da ce sa preko 30 godina biti sposoban za neki veci uspeh..njegovo vreme je proslo..ja mislim da ce on u penziju nakon olimpijskih igara, pokusace njih da osvoji jer mu jedine fale u kolekciji trofeja...

To je on tačno tako rekao, haha. Ma izvini molim te, mora da je čuo od tebe lol