Prijava

Будући да Премијершип фантази има солидан одзив од стране вукајлијаша, одлучио сам да направим и фантази за НБА, вероватно добар део нас прати ову лигу. Ради се о овоме:

Направићемо лигу (кад буде 20 пријављених, толики им је лимит за лигу), пријављујте се тако што ћете ми послати пвт или постовати овде на теми да бих едитовао први пост, ради прегледности.

зависно од броја заинтересованих, направићемо и хед ту хед лигу ако нас се довољно пријави. постујте на овој теми предлоге за побољшање, има времена, лига је далеко.

за све информације, ту је такође пвт или тема.

ПРИЈАВЉЕНИ:

1. Суб Фокус
2. Лаки
3. Пеки д Џем
4. Филозоф
5. Смарко
6. Бвдлга
7. Колфилд
8. Дон_брате
9. Деветар Цокулић
10. Ритам Нереда
11. џони аудиторе
12. Black Hole
13. Ковач90

Поздрав!

А шта ћемо када је још на снази локаут и ростер још није коначан?

има времена, ја сам тему отворио чисто да видим колико нас је заинтересовано. полако (:

Ај ем ин! Ако буде лиге уопште.

I ja sam isto za! Ako bude lige, onda super.

Ja hocem isto da menaDJerisem.

Ај упиши и мене , сада не пратим толико али да је којим случајем сезона 2007/08 када сам знао све играче сваког тима .... друга прича би била :))

оћу и ја, само ми је потребно мало објашњавања како то функционише укратко, провалићу остало сам надам се :Д

нисам ни ја сасвим сигуран... хДД пробаћу да ти објасним, само ми реци јел си играо некад неки фудбалски фантази, да знам колико детаљно да објашњавам? :D

Рачунајте на 'ме

Ajde i ja ću, i uzgred da pitam hoće li biti fantasy lige šampiona?

Народе има нас тачно пола тренутно!

едит: охо, већ 11 (:

џони, не знам за лигу шампиона, б92 ће сигурно правити, ваљало би нам да прочачкамо дал гдегод има неки квалитетнији

Stavite i mene. Moderatori pobeđuju!

е тако Блек, увек је боље кад на теми имаш једног мода :D