Prijava

Dodajite imena voditeljki,da ljudi mogu da guglaju,a ne da nam svrsavaju po temi...

Бем ти лебац, па ја сам мислио да сам ја пичкопаћеник (мис'им да се не лажемо и јесам, и то врсте велики), али ови нису нормални ладно праве клипове са водитељкама које прекрштају ноге. О Србијо! И то онај још и захваљује Слађи на крају... За мене трансфер...

Значи њу јебе Калуђеровић мртви?! Па јебо те полудећу од таквих информација. ем дегенерик, ем не зна да игра фубал, ем не уме да склопи реченицу, ем је глуп, и још сто кураца. не веруем јебено
http://www.youtube.com/watch?v=-x0aZTAK2x4&feature=player_embedded

ем не зна да игра фубал, ем не уме да склопи реченицу, ем је глуп, и још сто кураца. не веруем јебено

Pa, ne ume ni ona nista od toga, eto ti ga par.

ем дегенерик, ем не зна да игра фубал, ем не уме да склопи реченицу, ем је глуп, и још сто кураца. не веруем јебено

Lep je dečko, igra za Zvezdu, ima kinte, ne čudi što je pala. A njega boli kurac.

Хаха... Каква шиљокуранска тема... ТО! :)

Treba u ove voditeljke seme pustiti... :)

Реално, Марија Килибарда је победила, па пола Србије је због ње зилион пута по пола сата слушало оног Шаренца и остале госте смараче за време свецког.

Joj ovu sam zaboravio,a bas je onako hot.Ima neke jebene oci i to...

Бежи бре Шљивићу,није овде циљ да повратиш...
Ал' добро можда има ликоња који воле маторе женске..
оно:Секси матур ин стокингз рајд крејзи биг блек кок...
лололо

А ел се рачунају оне са временске прогнозе?

Едит: ладно си ставио Баћић-габора и Маринковић-габора на тему... И то у први пост. Сурово.

Рачунају се све које се појављују на телевизији...
Можеш постављат' и Милку Цанић,ако'ћеш...

ЕДИТ:
Све су оне добре чке...