Prijava

Svi su muda na ovoj temi, a ume li ko da nadje vodu sa rasljama???

Ume moj ćale a probao sam i ja da ih šetam (varijanta sa dve žice L oblika) i mogu ti reći da je baš čudno kad same počnu da se ukrštaju.

u cemu je tu zapravo fora?

Ja lično mislim da su u pitanju magnetne linije sile (Zemljino magnetno polje). Potpuno prirodna stvar.

Ali nmz svako. Mora taj sto drzi da bude "chosen one".

To je dokazano da se mišići nesvesno grče i tako pomeraju rašlje. Mali pokreti ali dovoljni. Čak su doveli najpoznatije i najbolje rašljare koji su pokušali da nađu vodu i nisu imali ništa veću preciznost od ljudi koji su nasumično, na istom terenu, pokušavali da ubodu. Bilo je i na mitbastersima ja mislim, nisam siguran.

Ma jok. Uzmeš žice, lagano ih držiš i šetaš a one odjednom same krenu da se šetaju kao igla kompasa. Može svako, provereno.

Hahaha daj bre ne troluj Advokada pls

ne trolujem, nego komsija neki moj je to mogao, pa mi je palo na pamet kao paranormalno za ovu temu

edit a pricali su kao da nmz svako nego kao fazon njega zovu kod njega se savija

Jel prošao ko ispod duge? Ja čuo jedan se zaebavo tako i otpadne mu piša. Posto devojčica. A patuljak zeleni ga zajebava i kaže dao bi mu zlato al stavio u NBS na štednju. Fina kamata i još patriotski.

Šta ima da me troluje. Stvarno sam probao i stvarno se mrdaju žice, a mitbastersi mi inače duguju par fejlova u svojim emisijama.

Ma i ja sam probao to radi brt nego mislis li da njega to zanima?

Ma baš me briga za njega, dao je dobru temu za dalju priču.
Edit: a taman ovako na kašičicu pita za kratke odgovore preko fona.

ne trolujem idi u picku

dajte jos nekih prica ko zna i paranormalnih dogadanja

Jebes mi sve boxeere ako nisi svaku do sad izmislio... Kako spavas nocu jebote ?!?!

Da li ces me i sutra voleti
kao sto me, draga, volis sada
Da li ces me i sutra zeleti
kad mi inje po kosi napada

Voli me danas vise nego juce
a manje od sutra i sve tako redom
nek ljubavi ostane u tebi
da me volis i sa kosom sedom

Ljubav nasa u danima ovim
o srecnima divnu pricu pise
kada mladost i lepota prodju
ljubavi ce trebati jos vise

Mi necemo vecno biti mladi
godine ce i mladost da prodju
ostavimo ljubavi u nama
i za stare dane kada dodju

Ana je mlada veštica koja je svojom lepotom zavarala celo muško rodstvo.Znači u priči ću govoriti o jednoj veštici koja je mrzila sve muškarce jer je njen otac ubio njenu majku i spalio je na lomači.Tog dana se ona zaklela da će pobiti sve muškarce koji kroče u selo..Kristijan stranac koji je bio mnogo putovao i bio je umoran odlučio je svratiti u selo ''Dobro došli u Usamljeno selo''Ime ga nije asociralo na nešto glupo i ludo te je malo šetao,jedino se zapitao zašto nemaju grobove?Nigdje ih nije mogao pronaći.Posle nekog vremena prolazio je kraj Anine kuće i vidio ju je na prozoru ona ga je ugledala i izbacila jak krik te je on odma krenuo bježati..Ona se pretvorila u odvratnu vješticu i krenula za njim napokon je našao neki restoran i ušao u njeg..Ljudi su bili prijatni ali sve su tu bili muškarci..Kristijan je čuo za Anu i čuo je da ubija sve muškarce pa mu je bilo čudo zašto nije ove ubila.Gazda restorana je izašao i ponudio Kristijanu boaravak u restoranu imat će hranu i sve ostalo..On nije mogao odoliti pa je prihvatio ponudu svaki dan je imao meso voće i povrće mesu nije mogao odoliti jer je bilo presočno i dobro,upitao je od koje životinje je ovo meso a oni su uvijek govorili od Zeca..Jedne večeri čuo je vrisak te ustao da vidi šta se dešava i vidio je da na kuhinjskom stolu režu čoveka..Posle su njegovo meso skuvali i stavili na tacnu potom rekli :ovo ćemo meso ponuditi Kristijanu..Potom su otvorili veliku kutiju u njoj su bila trupla svih muškaraca pola je bilo pojedenih od crva.Kristijanu se smučilo jer je saznao da jede ljudsko meso..Pokupio se i krenuo kući..Niko ga više nikada nije video

Papet bar mi ti reci da nije istina sa jajetom ono jbt !!