Prijava

Dajte nešto sočno.

što ne spavaš, rasni?

sad neće spavaš do 11og januara?

do 25. traje raspust

a da, ovde do 11. 1., pa posle dve nedelje imaju u februaru.

Rasni šta je sa mojim pratiocima?

Brate ne da mi se sad da ulazim na naloge. Sutra nadjem papir sa siframa, taman i da se malo plusiram.

Ajd važi.
Pazi 9 pluseva pa minus jedan. Pravi vremenski razmak obavezno

Ma ne možeš zajebati algoritam. Ja dajem 10 pluseva, pa za 30 dana možeš opet 10.

Ne možeš zajebati? Ajd ne zezaj ja sam u tome pro

Što umrla tema? Ova tema mora da živi i kad sajt zgasne.
Mmm, da, sviđa mi se izraz: zgasnula Vukajlija.
Da, znam da je Vukajlija muško.

taj lik sa pre par stranica sto je cuo konja na ulici, to se zove djavolja svadba, jeziva stvar, cujes konja i kocije, uglavnom ne smes pogledati...pricao sam vec stricu se desilo, i kasnije posle mnogo godina se ponovilo...samo sto je tada ziveo u soliteru i kocije i konja je cuo na terasi

jedan moj komsija je cuo konja i kocije kako idu ka njemu on se okrenuo pozadi, nema nikog, pusta ulica skroz.kad je dosao kuci i ispricao zeni ona mu je rekla da je verovatno neko jako pojacao televizor pa da je to cuo, rekla mu je da je to vece bio neki vestern film pa je sigurno to cuo ali on je bio ubedjen da su djavolje kocije.postao je opsednut time poceo je da crta djavolje kocije iako ih nije video ocima nego ih je video kroz zvuk kako on kaze.

кочије беле а коњи врани, проклета кочијо станиииии

nikita jel mogu da stavam moju nogu na tebe?moze gazdarice moze..a nikita jel mogu da stavim i drugu nogu na tebe?moze gazdarice.AAA A A A A A A A A AAAAAAAAAA A A A HAHAH AA A AHAHA A A
ljudi zivi ste umalo da vas pregaze kocije..kakve kocije popce sta lupas.pa sad su..kocije..prosle..
CCC

labo ovde radoje cincar ulogovao sam se sa izijemovog profila da ti napisem da mi popusis kurac

aleksandarkg, prvi put cujem za taj nik..nebitan si skroz.