Prijava

Nači, vako. Dom nas je neke iskulirao i moRmo da se snalazimo. Trebaju mi studenti koji ili već imaju stan i traže još cimera ili oni koji nemaju stan, da nađemo zajedno. Ajde, znam da vas ima, pomozite malo, sad će prvi :)

pa?bio je jedan onaj lik što je nudio pre neki dan paš na ovom podforumu... Potraži malo... PS aj na fb za nekih pola sata-sat da ti otkucam ono što sam ti obećao...

probaj na četu da pitaš

Ne mogu da ti budem cimer, al mogu da banem neki put da zablejimo i pošteno se napijemo. Šta studiraš beše? A i organizuj neke čke da ti banu na gajbu kad bude dolazila Vukajlijaška delegacija.

Ne mogu da ti budem cimer, al mogu da banem neki put da zablejimo i pošteno se napijemo. Šta studiraš beše? A i organizuj neke čke da ti banu na gajbu kad bude dolazila Vukajlijaška delegacija.

Reme sve rekao, to je to.

isto ko reme...reme pvt

Ma znam za tu temu, ali autor je mutav. Ja mu pišem pvt, on ništa od juče ne odgovara. Pa rek'o da otvorim svoju. A Reme, za čke se ne boj torema, toga uvek ima kod mene.

pa dobro, možda lik nije bio na vuki danas :D

Zavidim vama studentima. Mene moji hoce da lese kad popijem.

Pa to zato jer ne piješ često. Leši se svaki treći dan, i naviće se. I pljuge će ti kupovati, i burek ujutru.

Aj te ponude da vidimo :)

Mi srednjoškolci još moramo da čekamo, jebiga. :)

Moguce. U osnovnoj kada sam bio odlican mrstili su se za trojke.
Kada sam pre par meseci bio blizu padanja i dvojka je izazivala radost u prostoriji.

Ali koliko moja keva preteruje to nije normalno. Ja i cale podelimo jedno pivo, ona prica da postajem alkoholicar.

u koju srednju ides?

pitao sam filozofičara :D

cenim da gresis lolo

А је ли, код кога ћу ја да се увалим кад дођем у БГ, ај сад да видим одма'?