Prijava

Ово је прва ствар која ми у последњих 6 месеци ЗАИСТА иде на курац,а верујем и многим ауторима овде.
У реду, сконтали смо да Чеда има везе са змајевима. НЕМОЈТЕ НАМ ВИШЕ ТО НАБИЈАТИ НА НОС, АМАН!
И, такође, предлажем да се запрети казном трајне банане са сајта ко објави постер на фору која је сажвакана, прежвакана и сварена 10 000 0000 000000 0000000 пута.

što je najcrnje, ovakvi posteri često idu na naslovnu

Нешто их нисам запажао, једини добар ми је био онај са Газуом и Чедом.

ЕДИТ: Нисам их запажао на насловној, али међу осталим постерима јесам, богуми.

Чедимире чедимире, кобејнуј се :)

Moram sramežljivo da priznam da sam i ja nedavno uzeo fotošop u ruke i podlegao trendu. Evo, neću više.

http://www4.vukajlija.com/var/products/posters/201109/269468/kapitalno-delo-novog-.jpg

Ја се и даље држим тога да је то преизлизана тема. Штета за понеке бисере који се ту нађу.

Totalno sam za.
Ali bih još dodao i Krkobabića. OK, JEBENO SMO SKAPIRALI DA JE MATOR.
Svaki put kada vidim poster sa Krkobabićem, jedan deo mene umre u najgorim mukama.

Doktor je u pravu.

Са Крканом су попустили, али са Чедом баш не одустају.

Bilo je dobrih fora sa Čedom, ruku na srce. Ali po meni bi ovakav predlog više imao smisla za postere o Đovaku, mada sumnjam da ovde imaju muda da to sprovedu u delo. Evo, već zamišljam Srđana Đokovića kako dolazi i šutira Kaizena i ekipu uz prigodan rečnik. Hehehehehe...

Докторе Јанкела, ниси разумео. Чеди се привиђају змајеви зато што се дрогира!

Čeda se drogira, industrial koma, dr jankela neverue.

decko_koji_obecava

ceda je smesan i zmajevi

хахахахахахах, напред ЧЕДА!!!

Nema potrebe da se dereš. Shvatili smo da ti "Čeda" posteri idu na kurac.
Ne vidim zašto bi nekoga banovali zbog toga? Bolje električna stolica, bejzbolka, bazuka....
Što otvaraš nebulozne teme? Jer ti smeta poster koji možeš da preskočiš ili ga prijaviš za brisanje?
Od tebe samo smaračina neviđenih razmera može da dođe.
Protiv!!! Neka svako pravi šta mu je volja, a društvo za zaštitu nervno obolelih autora će već srediti i ovaj problem, kao i svaki pre njega.

Ne mogu da se porede fore sa Čedom i sa Krkobabićem, jer se sa Čedom STALNO JEDNA JEBENA ISTA FORA PONAVLJA, ali kod Krkobabića se nekad zaista nađe nešto urnebesno. Izguglaj temu "Krkobabić šizenjee". :)

Izguglaj temu "Krkobabić šizenjee". :)

Тај рад, ту је баш било шизење :)

Čeda se drogira, industrial koma, dr jankela neverue.

А Фифи изео најке папуче.

А Фифи изео најке папуче.

Metodom zubi u đon, a zubi vrste oštri. Nači neverica.

što je najcrnje, ovakvi posteri često idu na naslovnu

Jesam ja neko vreme na sajtu, ali na naslovnoj nikada nisam video ni jedan poster.

Protiv sam banovanja. Posteri sam prežvakanim forama se brišu, zna se za šta se dele banovi.