Prijava

И да, шта вам је та скрипта, који курац?

Ako banujes cedu i zmajeve, onda to povlaci i krkobabica i dugovecnost, i voju i neobavestenost itd.
A ne mozes banovati ljude npr. zato sto su upravo dosli na sajt, pa ne znaju sta je izlizano a sta nije. Osim toga to je stvar slobodne procene da li je tema izlizana
Jebiga ubijaju i mene u pojam posteri ovog tipa ali sta je tu je.

E, ja ne znam u čemu je fora, ali ti zmajovi meni nikad nisu ni bili smešni. Više me nerviraju od Krkobabića, a na Vojinu neobaveštenost se još smejem, valjda jer retko i gledam postere, ja sam ipak smor osoba. Bio je neki sa Čedom i nisu se spominjali zmajovi, i tu sam se nasmejala. Ali to je retkost.
Ali, tebreks doco, pa ko će ta govna da češlja, muka je to, bre... Milion postera izađe u sekundi... Kao da vadiš novčanik iz poljskog WC-a, razumem ja i modove š'o sa tim neće da se zajebavaju.

Jankoviću, to ej bilo nešto kao automatsko brisanej postera posle dva sata ako su u minusu, jedino ako autor nema iznad toliko i toliko pop...

Видим да су се многи жалили на то, пошто су им одлазили постери као на ветру.

jbg, šta će se žale, to ne brišu modovi nego publika...ako kod publike ne prolazi a nemaš iole zaliha (popularnosti) džabe ti je...tako je i u "stvarnom" svetu.

Drugo je sad što ljudi naprosto vole svoje postere!