Prijava

Jedna od retkih američkih serija koju mogu da gledam, pored Dr Hausa...ako je neko zainteresovan da nešto prokomentariše, da razmeni iskustva. Ma može i o filmovima, Otvorenim vratima...kvalitet, isključivo. Molim ako nekog ne zanima da se ne ubacuje bez potrebe da proziva i slično.

А месиџ фром а биг џајент хед!
То би требали да уведемо кад кајзен постује! Хихихихихи
Серија је стварно врх, волео бих да је заврте још који пут на тв-у, никад ме не би сморила.

A najjači pozdrav na svetu...Koja smehoteka sa društvom sve moguće slabosti su isprozivali.

http://www.youtube.com/watch?v=Kyi-T0RG_Yo

Molim ako nekog ne zanima da se ne ubacuje bez potrebe da proziva i slično.

Ne kapiram ovo? Nema prostora za suprotno mišljenje.
Inače, da ne bude zabune, veliki sam fan serije 3.kamen od Sunca, Johna Lithgow-a posebno.

Доже, контам да је мислио на спам и тако то :)

Poštujem ja tuđe mišljenje to naravno, ali ima ljudi koji preteruju sa prozivanjem...nemoj da me pogrešno razumeš. Ja da ne poštujem sigurno ne bi bilo šta radio na ovom sajtu...

Na trolove ;-)))
Taj apel će u tom slučaju sigurno uroditi plodom.

Serija je carska!

Ne znam ko je veći car...Dik, Hari, Seli, Don ili Misiz Dubček...mada i ostali su kul...
Meni već sto godina na profilu stoji: O maj gad ajm Gordžz!

Ma ljudi su objasnili koja šala... John Lithgow mislima da mu je ovo jedina pozitivna uloga, stalno glumi neke smrde. Šteta što nema više ovih likova da glume. Trebamo poslati jednu poruku za Big Giant Head...

Litgow je karlj lik, volim da ga gledam i u tim smrad ulogama, čovek ima facu za LAzu LAzarevića i Topoicu zajedno!

Гледао давно некад и много сам је волио ( серију наравно ) :Р

Sa jednom proteklom curom sam odgledao ljetos prve četiri sezone jopet.. I pregenijalno mi je bilo, s tim što sam sad provalio dosta fora ( političkih i američkoaktuelnih) koje kao klinac nisam kapirao. Ali Dik je bez premca. Đe ne dobi Nobela za onu ulogu, sve mu jebem.

чоече, колико си ти тема отворио... ццц...

Što, mislim da nisam pogrešio... tek sam nov, čekaj da prođe godinu dana.hahaha