Prijava

Sta ste uradili da nikad niste bili uhvaceni?
evo napisah ovo na nekoj temi pa samo da kopiram

stojim ja u redu da izvadim neke papire, ispred mene 10 ljudi, iza mene 5, i gadno mi se priprdelo, celo jutro sam prdeo i smrdelo je strasno, a napoljku vrucina, svaki put je bilo tiho, skoncentrisem se ja da ga prigusim, da se ne cuje...tisina oko mene, ja ga pustim i cuje se pr-r-r...garant su po dvoje ispred i iza mene culi, ali svi se prave ludi...mislim se dobro, zlikovca je tesko detektovati, ima nas mnogo...i onda posle 4-5 sekundi pocne da smrdi onako ubilacki, stipa oci, ljudi oko mene se preznojili, zajedno samnom, ali niko nece da se pomeri, dugo smo cekali u tom redu, neko bi nam uzeo mesto, samo vidis jude kako se tresu, pomalo premestaju sa noge na nogu i okrecu glavom...oponasao sam ih, da li me je neko provalio nemam pojma, ne verujem

Kad sam im'o dial up i konektovao se preko 042 i stigao račun od 2-3 hiljade (obično je jako mali račun, 700-800 dinara). Moj ćale je tražio listing od pošte. Vratim se ja iz škole (išao sam tad u srednju) i naletim na poštara. Kad ono - listing. Možete pretpostaviti kako je završio. :)
Moj ćale je u međuvremenu šizeo što mu ne stiže i na kraju odustao. A ja se zarekao da to više nikad neću da radim. Mislim, da se konektujem. :)

Bilo je mali milion situacija kada sam se SAVRŠENO izvukao, čak i bolje nego što sam mogao pretpostaviti. Dok se setim, pa ću dodam. :)

Trebalo je da upišem dete u obdanište. Tek smo se doselili i, naravski, zakasnili za upis. Nema šanse.

Nadindilim se i odem do službenice, kažem joj da me direktorka poslala, da je direktorka već urgirala, da treba da upišem dete i odem na poso'. Žurim se.
Ona obavi sve.

Redovnim putem bi verovatne tek sad bio primljen (ima 19 godina).

Čuknuo sam vikendicu kao klinac, svi su popadali, a mene niko nije odrukao. Ne znam zašto. Još se tripujem da murija ima dokaze i da ih čuva za trenutak kad im politički postanem suviše nezgodan.

Aha, ovaj je sa fax-a.
Trebalo je da se preda nekakav seminarski smrad (uslov za izlaz na usmeni koji sam već spremila, a za smrad prvi put čjem). Tema po izboru, broj strana 1456. Da, kako da ne?!! U sred ispitnog roka.

Odem u biblioteku, uzmem neki nestručan časopis u izdanju Instituta (tj. katedre na kojoj sam polagala), nađem najdebilski (i jedan od najkraćih) rad i prepišem. Sve. Doslovce.

Dobila sam 8.

ja ucio nemacki u osnovnoj skoli, nisam ga voleo, moji ortaci iz razreda isli vandredno na engleski da bi mogli u srednjoj da ga uce, ja dosao u srednju prvi razder, popunjavao anketu i napisem "ucio-nemacki, hocu da ucim-engleski", posle dve nedelje pita razredna "ovde ima neko ko je ucio nem a oce eng" reko to sam ja, kaze ona "ne moze to tako, ici kod sekretarice ona ce ti objasniti zasto ne mozes i pod kojim uslovima mozes" ja reko ok, i napravio se lud i nisam nikad otisao
a ortake iz osnovne su jos jebali pola godine, nisu ima dali da uce engleski, jer im je falilo ljudi za nemacki, da bi profesor imao posla

Vozio u rikverc malo popit, mlatnuo uličnu svjetiljku sa onom velikom, bijelom, staklenom kuglom, spade ta kugla, rasu se u hiljadu komadića, ubrzo pade i svjetiljka, havarija. Ja pravac majstoru da mi ispravi branik što sam savio. kasnije sam zaspao, svjetiljku su promjenili.

Био сам као клинац на распусту код бабе и деде, дошла сестра од ујака и донела нову лопту. Ја натерао брата да играмо одбојку преко капије са оним шиљцима, и на први ударац лопта се набушила на један шиљак и испувала. Узео сам лопту и ставио иза куће код неког разбијеног стакла, још сам један комад срче ставио у ту рупу, као то је поцепало. Оставио сам то и правио сам луд, касније су нашли. Никад нису провалили да сам је уствари ја избушио. Хехехе :ивл смајл:

Obijala sam sanduče sa ispitnim prijavama da bih ubacila svoje sa kojima kasnim jedan dan. Verovatno su nešto primetili, ali nije ih bilo briga.

Od komsijinog auta napravio materijal za otpad...nisu sumnjali na mene jer sam imao 10 godina (mamicu mu on ce meni da puca pleske bez razloga)

Ubedio sam Draganu MIrković da zaplovi estradnim vodama.

Haha, sreca pa mi je dnevna kvota ispunjena :P
Sad bi izaslo magarence!
Inace savrsen zlocin.

Хакерски тролу један...

Морам кликнути, а знам шта је :)
вуче ме :))))))))))

Који си ти краљ, хахах, магаре.

Прднути па окривити друга из клупе :)

Moja keva je godinu dana mom ćaletu govorila da je senilan, pošto joj ni jedno jutro nije ostavio 2-3 cigare da ima uz kafu. A zapravo sam se ja budila svako jutro pre keve, prolazila cigare, seckala ih u sitno i mešala sa pepelom. lolo