Prijava

Ето прошли сервер нам је угашен (хостинг је продат), сутра узимам нови. У питању је КГБ хостинг, 16 слотова ( ако буде било потребе проширићу), пинг 30-50 мс.
Овде напишите мапу, плагин или неку 3 сугестију да би помогли Смарету и мени да што боље и брже одрадимо сервер.
Стоп спему, озбиљна је тема.

СЕРВЕР РАДИ

Ип сервера: 193.192.59.222:27060

Пасворд сервера: kaljestro

Пасворд сервера: kaljestro

Мапе обавезно да буду Клан милитиа, Дуст2002, дуст4евер и још неке од тих нестандардних. Да може Торн да се стави, да може да ради Траин, и то је то. И да ја будем админ лоилол ТО ОБАВЕЗНО!

Poubacuj ove standarde, tipa long, snow, awp_india itd. A ja mogu da vam pomognem oko (c)twin zvukova i tih stvari. Jedini plagin koji mi sad pada na pamet je damage-metar, ono fora kad ga zakačiš da ispiše brojku.

ubacite mape westwood i deathmatch

MANSION OBAVEZNO! I to onaj originalni, a ne gej prepravke.

Стави јемен мапу, најбоља икада. :)

Онај мој савет, да се скупи екстра кеш за уплату одржавања сервера, верујте ми да ће вам се исплатити. Сервер ће вам радити до јаја и неће нико морати да се цима око тога. Што се тиче плагинова и скрипти, што мање - то боље. Оне статистике типе /me, /rank, /top15, /killer и томе слично, избаците. Спемује сервер ненормално, иако се не примећује одма'... Као и она бела администраторска слова.. Чист спем..

Све ће мапе моћи сад, и оне преко 2 мб.
Што се тиче плагинова, оставите линк или тачно име да посикдамо.

И да ја будем админ лоилол ТО ОБАВЕЗНО!

Ок, ок :Р

Што се тиче плагинова и скрипти, што мање - то боље. Оне статистике типе /me, /rank, /top15, /killer и томе слично, избаците. Спемује сервер ненормално, иако се не примећује одма'... Као и она бела администраторска слова.. Чист спем..

I ovo.

Онај мој савет, да се скупи екстра кеш за уплату одржавања сервера, верујте ми да ће вам се исплатити. Сервер ће вам радити до јаја и неће нико морати да се цима око тога. Што се тиче плагинова и скрипти, што мање - то боље. Оне статистике типе /me, /rank, /top15, /killer и томе слично, избаците. Спемује сервер ненормално, иако се не примећује одма'... Као и она бела администраторска слова.. Чист спем..

Плагинова ћу покушати што мање, само они неопходни. /рс, /ме, /ранк, админ лајнс и те. Бела слова требају али ћу искључити остале зајебанције око њих, само стандардна бела слова рад' упозорења.
Све мапе које могну биће убачене (требале би све).

Buksno, treba /me i /rank - to su neke standardne, ebemmumiša . :)

MANSION OBAVEZNO! I to onaj originalni, a ne gej prepravke.

I to.

Ја ћу убацити оне стандардне. Поред тих саставите лису које хоћете да уплоудујем редовно.

Бела слова требају али ћу искључити остале зајебанције око њих, само стандардна бела слова рад' упозорења.

Јебеш бела слова, имаш ''amx_say'' с' којим можеш да напишеш 5 порука које виде и живи и мртви. А ова бела понекад забагују, па се склони оно што си написао и додатно успоравају рад сервера. Мада, мојне мене да слушате, ја ионако нећу играти ту. :) Можда ако инсталирам цс, ал слаба вајда..

Meni na win 7 neće da radi cs. Krene da učitava mapu i izbaci me jebem mu sve krvavo! Reinstal, gledao nešto po netu kako su ljudi rešavali, džabe! Kako to da sredim, ima li još neka finta? Da ne otvaram temu.

Мапе обавезно да буду Клан милитиа, Дуст2002, дуст4евер и још неке од тих нестандардних. Да може Торн да се стави, да може да ради Траин, и то је то. И да ја будем админ лоилол ТО ОБАВЕЗНО!

Волим и ја ове мапе, али мислим да ће бит' беспотребне, убачићемо их свакако, али нас је премало за њих :)
Бићеш админ на мој курац :Р

MANSION OBAVEZNO! I to onaj originalni, a ne gej prepravke.

Биће, наше биће, не каизеново.

Убачићемо мапа мањих, јер нас је обично мало, па ћемо играт' без досаде, да не буде сноу и ањп по цијели дан :)

Meni na win 7 neće da radi cs. Krene da učitava mapu i izbaci me jebem mu sve krvavo! Reinstal, gledao nešto po netu kako su ljudi rešavali, džabe! Kako to da sredim, ima li još neka finta? Da ne otvaram temu.

Instaliraj XP lolo

мене за админа, то ће бити најбољи допринос серверу!!21
ал' тамо негде после првог, чим раскантам још овај један испит, лооололо
од стаза... шта знам... инферно чини ми се није ишао (добро дође кад је пун сервер, да не иде само дд2, што каже фејзбукманијак стаза воз је добра, и сетићу се још пар финих, дуго нисам ни играо цс озбиљније, па не могу да се сетим добрих сад.

Биће, наше биће, не каизеново.

Наше биће је горе од каизеновог :)))))

Instaliraj XP lolo

Ne bih, ali moraću...

мене за админа, то ће бити најбољи допринос серверу!!21
ал' тамо негде после првог, чим раскантам још овај један испит, лооололо
од стаза... шта знам... инферно чини ми се није ишао (добро дође кад је пун сервер, да не иде само дд2, што каже фејзбукманијак стаза воз је добра, и сетићу се још пар финих, дуго нисам ни играо цс озбиљније, па не могу да се сетим добрих сад.

Ма лако ћемо за стазе :)

Имаш даст форевер, имаш астек римејк, имаш де_русска, кгб, калемегдан, цббле итд итд :)