Prijava

Црногорац не прди

Moj predlog za manje mape su Dust2 2x2 i Dust2 long, a takodje bih voleo ww, inferno, kalemegdan, office, train i tako to.

Црногорац не прди

xaxaxaxaxaxaxxa

може цв екипа да се прави.
нас пешес одавде, и да испрозивамо неке смрадове, лооолоол
ево, деветар, смарко ('ајде, колико је он ту конкурентан, но добро, да му учинимо, можемо и нас четворо против њих пет, лоооолол), фејзбукманијак, ја иии... мессалина (мада никад нисам играо са њом, не знам ваља ли чему :) )
само ми треба дан-два да се уходам, нисам играо једно петнаестак дана цс уопште. а цв нисам играо од прошле године, лоолооло

е ја сам да се пичи 5 на 5 скоро увек, ал да се игра бар једна мапа цела а не да се напушта партија на пола...

Фејзбукманијак
Црногорац не прди

Кад научиш диграш, дођеш и прозовеш ме :*

може цв екипа да се прави.
нас пешес одавде, и да испрозивамо неке смрадове, лооолоол
ево, деветар, смарко ('ајде, колико је он ту конкурентан, но добро, да му учинимо, можемо и нас четворо против њих пет, лоооолол), фејзбукманијак, ја иии... мессалина (мада никад нисам играо са њом, не знам ваља ли чему :) )
само ми треба дан-два да се уходам, нисам играо једно петнаестак дана цс уопште. а цв нисам играо од прошле године, лоолооло

Можете сви против мене и ето, опет ништа не помаже, јебига :Р

Можда скочка да ми дате, и вас петоро против нас двоје цв лагано :р

Класика курчење, јао Смаре најебо си! ♥

пф, скочко. ја скочка избушим један на један к'о роко сифреди осредњу чку!!12

ja nemam pojma, nisam igro 2 godine

Само нешто да вам кажем и одјављујем се са теме

Све ћу да вас јебем лаганице, и бићу први.

Jel ima sad nekog vukinog servera koji radi?

нема. биће од сутра.

ЕЕЕЕ коначно јебо те.
јел исти ај пи, онај од прошлог серва ил нови?

Нови ће бит.
Стрпите се мало

stavite i neku CS mapu, na drugim serverima su samo de mape... Npr. estate ili Italia su extra mape...

Meni na win 7 neće da radi cs.

Инсталирај најновији директикс 9 и апдејтуј драјвере... Мени ради али га не играм нешто. Мислим да ћу неку мапу да вам направим после испитног рока. Мислим да сам на некој теми то постово. Ако је неко у БГ и заинтеросван за сарадњу нек се јави и ето нове интересантне мапе.
Волео бих да популаризујемо ас_ мапе. Оне са ви ај пијем. То је прави каунтер што се мене тиче.
Иначе, иако се нико не јави, да ли би овај "клан" (лоло клан!) био заинтересован да ми буде бета тестер мапе?

ја сам за, звучи скроз кул, само види да то буде тамо после 10. октобра, док прођу испити и она пропратна славља после, па може, лолоол

Као што сам рекао раније. могли би смо цв за отварање, нпр. админи против обичне раје :)

Ево: Смарко, фејз, матрикс, месса и ја против Џеле, густог сока, ацекг, саншајна и скочка рецимо.
Ово дајем само пример не мора овако :)