Prijava

nadjoh ovaj podatak pa ako ima neko ko bi ovo mogao (ne)stručno da prokomentariše...

mislim, ako je ovo oralni sex dobar za zube onda će zubari imati manje posla, a ako imaju manje posla...

to nije dobro za njih, pa s tim ni oralni sex nije dobar za zube.

A o kojoj korelaciji ovde pričamo? :D

ako je oralni seks dobar za zube, bice posla za urologe!
:))))))))

Добар је за зубе. Нашао сам податак да 90 посто људи после оралног секса пере зубе, а само 30 посто пере зубе после оброка, тако да... Оно...

Misterija rešena, mada i u jednom i drugom ima puno belila...

hah, nisam znala za ovo xD

Otvara apetit,beli zube,facu; te osvezava dah.

мен` се то гади...ал` шта ћу пеметнији увијек попушта...па тако се помирујем са ситуацијом...:(

Evo ga jedan naucni podatak, nazalos' ne ide u korist oralnom seksu
http://www.newscientist.com/article/dn11819

...People who have had more than five oral-sex partners in their lifetime are 250% more likely to have throat cancer than those who do not have oral sex, a new study suggests...

Tačno Jericho, odlično što si to našao. Da znaju ljudi zašto ne valja oralni sex (koji ionako nije sex, već perverzija)

Шта орални секс перверзија ? То ти је једна сасвим нормална ствар коју сад ови пуританци западњаци сатанизују јер се жене плаше да га гледају...

Перверзија би била орални секс мушкарца са женом која је нашрафила оне гаће с дилдом, оно што би наш народ звао ''strap-on''.

Регуларан орални секс уопште није преверзија.

Uh, pa i klopanje roštiljskog mesa povećava verovatnoću dobijanja kancera nekih vitalnih organa i štatijaznam čega, pitaj kurca koliko posto, pa nas zabole tukidid i jedemo k'o blesavi. Msm, od nečeg mora se umre, lepše od lizanja pičke i cuclanja đoke, nego od nejebice u manastiru.

A to da li je perverzija, to je lični stav. I meni je lično misionarka poza teška perverzija, pa ne kenjam o tome. Perverzija je po mom mišljenju svaka radnja u kojoj ne uživaju oba partnera. Ako oboje vole da seru i pišaju jedno po drugom, to onda za njih uopšte nije perverzija, već čista klasika.

Значи, ако га она веже лисицама за цевку од водокотлића и шиба му јајца мувотепаљком и ако се њему то не свиђа, онда је перверзија. Ако му се свиђа, онда није? :))

Taj rad. :) E sad, druga je stvar što je to za većinu perverzno, bitno je da oni uživaju. :)

Cekaj bre Blek, da vidim da l' sam ukapirao... Ako mi drugarica pusi u kolima i uziva, a ja se jedem ziv jer znam da mi treba posle dva sata da izvetrim(a i ne podnosim duvanski tim), znaci da je to perverzija?