Prijava

Tulumbac

Cekaj bre Blek, da vidim da l' sam ukapirao... Ako mi drugarica pusi u kolima i uziva, a ja se jedem ziv jer znam da mi treba posle dva sata da izvetrim(a i ne podnosim duvanski tim), znaci da je to perverzija?

:D

@ Tulumbać

Don't mix frogs and grandmothers. :) Napravite kompromis, nek popuši cigaru manje, a kurac više, to je takođe lepo.

Шта ба "ију" Наташооо? ;)))

ma mene bre sramota da ovo citam, a kamoli da radim te stvari! :crveni:

добро наташоо сад...Божеее мој свако има право на своје мишљење...самооо мсм..оно.... ;):..нешто би рекао али не смијем...

ma naravno, ja sam u fazonu "neka cveta stotinu cvetova, neka se takmici stotinu skola misljenja", ali moj cisti i nevini um se prepao kad sam procitala sve ovo...!

pa reci, sto ne smes? ili da te ipak ne vucem za jezik?

немој ме вући за језик, јер знаш на којим дијеловима он најбоље ради ;)))

iju!

pa, msm, ono, kao, recimo da znam.... ima neke veze sa ovom temom, jel da?

јбга Лемајићко...ја интиму не износим као што би ти хтјела сада да урадим ;)...то можемо само у четири ока ријешити....или у крајњем случају са 20 прстију на тастатури...тј 15...овај 10 на крају ;))))) хахахахахха

hahahahahahaha! razumeli smo se.... to je skroz okej

elem, ja sam htela reci, da sto se tice felacija, naucno je potvrdjeno ne samo da izbeljuje zube, vec je i veoma zdrav i dijetalan - cist protein, a samo 5 kalorija po porciji... pa vi sad vidite...

"elem, ja sam htela reci, da sto se tice felacija, naucno je potvrdjeno ne samo da izbeljuje zube, vec je i veoma zdrav i dijetalan - cist protein, a samo 5 kalorija po porcijи"

видите децо са каквим се предзнањем иде у орал?! ;)))

godine i godine istrazivackog rada.... :P

то се цјени !!! :)))

Ваистину и кажу да је штетно...

Да ли то људи тврде да је сперма канцерогена?

Tja, lepo sam okacio link da se informisete. I nisam rek'o da to ne treba raditi, samo treba biti svestan rizika.
Kao sto je rostilj izrazito kancerogen, tako je nazalost i ovo. Sad, da li ce neko smanjiti konzumaciju, ili mozda potpuno prestati, licna je stvar. Naravno, pricam o rostilju, perverznjaci!

Може бити, мислим богато протеиниама, лако се квари...

Daj link tog istraživanja.