Prijava

bushido, daj zajebite ti i burzum, treba opet da zaradite trajne zbog njega? Svađanje nije vredno toga...

Triso, poslao Srdjan Saper Salabajzera ovde da nas deranzira. Nemamo resenje. Sigurno mu suflira licno Benajun.

E, jebiga, Bushido, očekiv'o sam nešto bolje, ovo nije vrijedno odgovora. Čekam strpljivo, kao što jevrejin ne žuri s bogaćenjem.

A ni ti nisi zablistao u pretposlednjem komentaru, Salabajzeru. Taman si ga lepo plasirao u onoj sa balvanima. Cekam te na tamnoj strani. Do sledeceg okrsaja.

Читајући ову тему схватио сам ко је крив за ову расправу између Шалабајзера и Бушида. За све ово је крив јеврејски лоби и светска глобална завера против Срба. Што каже Стретен: ''Страшне ствари!''

Daj sylar, pa baš smo se fino zabavljali! Aj poz, Bushido, i izaberi najbolju podlogu, jer se i na ovim za miševe solidno snalazim, iako nije moj teren.

Nego, da li je tačan taj podatak da u BG-u ima soma i po jevreja?

Антисемитизам

Кати се не диже на Бар Рафаели.

Јелда да је ова варијација на тему ЗА НАСЛОВНУ?

@sreten

Samo se ti zajebavaj i troluj s ovim ali neko nece shvatiti ovo. Samo cepaj.

Zasto raspirujes nacionalnu i versku mrznju, decxko?

Јбг, ова рунда форумског надјебавања је припала Шалабајзеру. Мораћу да честитам противнику, и да истакнем да ћу пружити много бољу игру у реваншу.

баш шмекерски што сте признали. само читам и гледам дал ћете да наставите да се гицате ил ћете да прећутите.
витешки сте то поднели :))

I Sretene, ovo sto radis je krivicno delo.

Mi smo uvek bili gospoda i u pobedi i u porazu. Jeste da je tesko priznati poraz sa savovima na bulji, ali jedino tako cemo napredovati i plasirati ga vec u sledecem nadmetanju.

Kazna zatvora od 6 meseci do pet godina. Go gogo

риспект свима. добра борба.

шта да вам кажем. тренирајте, вежбајте па поново.

vidi ga eva ras
dodji ras, mali eva

cernogod

Kazna zatvora od 6 meseci do pet godina. Go gogo

Објасни ми само како било кога могу да туже на интернету и да докажу да је писао било шта за шта се терети?