Prijava

Ja sam imala nick Peanut sa ćiriličim A jer već jedan Peanut postoji, pa sam morala da ga promenim jer ne mogu da se logujem sa telefona zato što ne mogu da otkucam fakin' ćirilično A.

A kačim se preko telefona jer mi je komp u kvaru. Daklje - moranje.
I da, jesmo special. Doduše Stićkova specijalnost je daleko izraženija od moje specijalnosti. Od ičije kad bolje razmislim.
Mwa Stićko!

Vuka preko fona? Nolajfovanje par ekselans.

To je uopštena specijalnost.
Moja spešialiti je Awesome.
http://media.tumblr.com/tumblr_lfvdpvOV4S1qcu1hm.gif

Peanut Jeffaffa

nemam nista da dodam, samo bih da ti se usupkam malo zbog nika! Peanut jebe!

Peanut jebe!

Itekako. Retko, ali zato loše.

Vuka preko fona? Nolajfovanje par ekselans.

Ти то радиш за компјутером. :)
Ми макар изађемо да видимо природу, па одатле.

Ми макар изађемо да видимо природу, па одатле.

Леп је дан, мора се изаћи :) ја углавном конзумирам преко фона кад сам на часовима и кад ми је комп у квару. Био сам једном 15 минута на вуки скинуло ми 20 фенинги, тако да :) исплати се

Jel sam ja jedini koji želi da Kostiću razvali lobanju sa štanglom i baci ga lavovima sa Kališa dok ispijam točeno pivo?

električar
Jel sam ja jedini koji želi da Kostiću razvali lobanju sa štanglom i baci ga lavovima sa Kališa dok ispijam točeno pivo?

ja neam Kalis i lavove na raspolaganju, ali.....

Ниси Елек...

Jel sam ja jedini koji želi da Kostiću razvali lobanju sa štanglom i baci ga lavovima sa Kališa dok ispijam točeno pivo?

ja ne smem da kazem, mozda me opet banaju...ali cisto da napomenem da ne volem pivo...

Jel sam ja jedini koji želi da Kostiću razvali lobanju sa štanglom i baci ga lavovima sa Kališa dok ispijam točeno pivo?

Ja cu ponjeti pivo.

Jel sam ja jedini koji želi da Kostiću razvali lobanju sa štanglom i baci ga lavovima sa Kališa dok ispijam točeno pivo?

Jesi. Ja bih mu pucao u facu. Što je sigurno, sigurno.

Šalim se afk. :D

Meni neće da otvori Vuku preko telefona, kaže nema dovoljno memorije, a ima 83 mega u telefonu i 4 na kartici, govno.

Jel sam ja jedini koji želi da Kostiću razvali lobanju sa štanglom i baci ga lavovima sa Kališa dok ispijam točeno pivo?

Ja lavove lololo

električar
Jel sam ja jedini koji želi da Kostiću razvali lobanju sa štanglom i baci ga lavovima sa Kališa dok ispijam točeno pivo?

NISI BRATE TU SAM JA UVEK S TOBOM!!!

kostiću izgleda da imaš mlogo mrzitelja ovde... sad napiši post u fazonu: ljubomorne dusxe mogu da mi pusxe mwa mwa...

nego, i meni ne radi vuka na telefonu, isto kao i Đeli..