A jedan Francuz je reko "Drzava to sam ja"....el to znaci da je on ipak bio Srbin.....a ako je i bio onda to znaci i da je Sunce srpsko......
"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"
SerbianForum | 13. Februar, 2010.
Klasična definicija velikog italijanskog političara Pjetra Nenija: „Nepravedna je ona država koja je jaka sa slabima, a slaba sa jakima“. Bolji primer za tu defniciju od Srbije teško je naći.