Prijava

Ео 'вако...

Људи, ја све живо гризем (не курац, хумористо, не курац).

Чачкалице кад ишчачкам зубе, прегризем је на 3,4 дијела и грицкам је док је сву не поједем.

Од пластике све живо, ево сам појео управо ово што има на нокиине УСБове, ваљда да се обмота около.

Једем од ЦД-ова оне кутије...

Тј пластику не једем, али је гризем нон стоп.

Је ли неко од вас овако болестан? :)

Можда ниси болестан, можда ти само остао неки млечни зуб :))

ЕДИТ: Мани мене, лупетам. Ја грицкам све, посебно преферирам пластичне кашичице уз еспресо, нокте и јебем ли га има још нешто. Допунићу. Иначе нисам стигао до те фазе да једем ствари. :)

Јес' па су ми сви млијечни :))

MOJA TEMA!
Grizem sve i svašta. Šta god mi padne pod ruku. U sobi imam neke nelomljive stvari koje volim da grickam kada gledam neki film ili seriju.
Na faksu obično olovke i hemijske.
U kafiću kaščice i slamčice.
Devojka je počela da mi se žali kako je puno ujedam.

Еее знаш шта гризем тако као малоуман.. Рајфешлусе и ове зајебанције чиме се закопчава. Од тога се развалим, и кажем себи, немој глупердо све ти метал по устима, и јок море, и даље трсим. Трдоглава стока.

Nervoza Smarko, nervoza. Nakupio si se stresa.

Da se ne vređamo, ali mislim da si zreo za neko posmatranje. Da te vazdan posmatraju i promatraju.
---

Grickam nokte, plastične kašičice, uglavnom sve plastično.

Од пластике све живо, ево сам појео управо ово што има на нокиине УСБове, ваљда да се обмота около.

TO!

Чачкалице кад ишчачкам зубе, прегризем је на 3,4 дијела и грицкам је док је сву не поједем.

I to.

Еее знаш шта гризем тако као малоуман.. Рајфешлусе и ове зајебанције чиме се закопчава. Од тога се развалим, и кажем себи, немој глупердо све ти метал по устима, и јок море, и даље трсим. Трдоглава стока.

-II-

Sad vas već ima dovoljno za grupne seanse.

Ма де бре индустриал, није то баш тако страшно. Мислим, можда једино Смарко треба да обрати пажњу да пластика није баш за јело :) иначе грицкање и те зајебанције, у реду, штете за зубе сигурно и шта ти ја знам али то је на неком безначајном нивоу. Надам се. Једино што сигурно знам то је да не ваља да се грицка пластична кашичица и била шта пластично да се приноси устима јер она у комбинацији са пљувачком ствара нешто што разара зубе и то, баш је зајебано.

Нисам знао да се тако бринете... :треп треп:

Не гутам пластику, пљунем је напоље али чачкалице једем :)

Све то што Костић и ти набројасте осим нокте, то никад нисам грицкао :)

Али, вучка, нисам нервозан, ја то увијек радим, и кад сам најрасположенији :)

Ма није то тај стрес. Не онај манијачки кад ти црно пред очи и то, него си генерално нервозан човек, претпостављам. Ја јесам, на пример. :Д

Ја сам експлозиван, можда је то то :)
Планем у секунд, али се разљутим одма' :)

Ja žvaćem žvake non stop. Smiruje me, ali već postajem zavistan, retko sažvaćem manje od jednog pakovanja dnevno.

Ја сам био завистан од жвака, али сам баталио и понекад ми чудно кад одбијем жваку а прије сам једва чекао.

Ево иначе док ово пишем жваћем још ове пластике, дакле несвјесно, заборавио сам да сам отворио тему о овоме, и ја жваћем пластику

Па то је то, потреба да нешто грицкаш било жвака или ... омот од цда :Д

U kafiću kaščice i slamčice.

Više volim to da pojedem nego pečeno prase!