Prijava

Pogotovo za biciklizam.

Jebem ti sranje, iščitavam teme, ovoliki internet i ja baš naletim na SMarka ahahaha

Ko se to nama boji igle buci buci

http://i.imgur.com/twJO1yy.png

Smare ne bi da se bode, al bi zato oral rado...

смарко дрогош

Video sam i ja na realx3m nego me mrzelo da kopiram ovde, Smarko stvarno si iztransferblamisao!

Занима ме, што је мука, нисам упућен :)

Smare, znam da sam još nula od medicinara i da je moje znanje minijaturno, i znam da ću biti zbog ovoga najgore napušen od strane sveznajućih vukajlijaša, ali ti drugarski kažem da NE UZIMAŠ STEROIDE.
(obrazloženje u sl. postu jer ne može sve da)

(da mi stane u jedan jer imam kršinu od telefona)
Organizam se složenim mehanizmima brani od bilo kakvih promena, tj. trudi se da očuva homeostazu (egal inerciji u fizici).
Bilo kakvi hormoni narušavaju složene, i tačno odredjene proporcije zastu-

-pljenosti tih supstanci koji imaju širok spektar delovanja.
Posebno su opasni ti steroidni hormoni, tj. Hormoni koji su po svojoj hemijskoj prirodi lipidi ili njihovi derivati. Upravo takvim hormonima nije neophodan receptor na površini ćelije

da bi ostvarili svoju f-ju, već oni slobodno prolaze kroz ćelijsku membranu, jedarnu membranu, koje su takodje lipidne prirode. Kad udje u nukleus najlaičkije (d'uprostim) rečeno vezuje se za molekule DNK, tj. za tvoje gene, i deluje na njih kao

tzv. Transkripcioni faktor. Da preskočim sva sranja transkripciju, translaciju jer te ne interesuju mnogo i da ti kažem da tako nastaju proteini, medju kojima su i oni koji će ti dati masu, jel. Medjutim! U tim procesima nastaju i proteini koji

deluju na tvoje ćelije tako što izazivaju njihove abnormalne deobe, tj. dovode do karcinoma...
Zbog toga se sve hormonske terapije primenjuju pod strogim nadzorom endokrinologa! zato porazmisli da li je upotreba steroida, sto oralno sto preko igle

zaista ono sto ti je potrebno!
Ako vezbas vezbaj za sebe, dobro klopaj, a tvoje telo će samo ugraditi u skladu sa svojim kapacitetom...
P.S. ne vidim da je potrebno navoditi nus efekte (sterilitet npr.) pored karcinoma.
uzdravlje

Ne zaboravi i ovu nuspojavu
http://www.dodaj.rs/f/3O/zk/1xczU24I/mens-fitness-magazine.jpg

brate, mogao si samo da napišeš: neko je negde dobio rak od steroida, nisi morao da se preslišavaš u sedam postova

Nije ovo videlo preslišavanja. Ovo je najprostije rečeno šta se dešava, jer kad pokušavaš da ubediš nekoga u nešto onda treba da izneseš i argument koji će sagovornik moći da razume, a pritom da ga ubedi.
stalo bi to u 1 da sam preko kompa.