Prijava

mare, od steroida nećeš morati da se briješ! Vidiš ovaj desno je napucan i ima manju bradu, a ovaj 'vamo nije napucan i ima bradu. Dakle, da rezimiramo, dobićeš mišiće i bićeš manje bradat, a ako ne budeš uzimao imaćeš manje mišiće i veću bradu. I da, zaboravih, ima lepšu frizuru ovaj desno. Možda je i to od steroida? Manji trošak na frizera, eto odma' računice.
Ja da se pitam ja bi' uvek uz'o samo keratin i plazmu, vid'o dečka ogromni mišići, tetovaže, kaže samo plazma i kreatin, a posle treninga pljeskavica od 300 grama. To je tajna! Vejve, ovo je nauka, nama treba'u mišići, a ne deobe ćelija!!!

Dutjase, da li si realan? zar bi stvarno rizikovao zdravlje i život samo zbog 15 kila mišića.
to me podseća pomalo na anoreksiju, samo što tamo rizikuju život da se ne bi ugojile.
zajedničko: nesigurnost u sebe i pogrešna percepcija svog tela!!

Vejve, ne prži se puno... svako od ovih momaka koji pišu na ovoj temi zna koliko su steroidi štetni, koliko dobijaš. a koliko gubiš. Ti dođeš i palamudiš postovima sa vikipedije, dao si tri kolokvijuma na medicinskom i sada deliš savete. Naravno da niko NIKADA neće reći: "E, uzmi AAS, rokni se i budi veliki!". To je lični izbor. Prvo, za SMareta verujem da debelo zna o štetnosti steroida, jer nije juče počeo da se mlati sa teretanom, ishranom, suplementacijom, tako da mu tvoj copy/paste sa neta ne znači puno. A, kao drugo, ne shvatam tvoju potrebu da svuda iznosiš svoje "znanje", jer stvarno, debelo postaješ dosadan...
Većina momaka je protivnik upotrebe, uvek će ti reći NEMOj da koristiš, koji će ti đavo, a ti ako si rešio i spreman si na takav rizik i sve što upotreba istih nosi sa sobom, niko te neće odgovoriti. Ja bar tako kontam.
Iskreno, mislim da je Maretu skroz nepotrebno da ih koristi, mnogo više će izgubiti nego dobiti, a sad, njegova glava, pa neka je on nosi...

Nadji ijednu rečenicu koju sam kopirao sa nekog sajta. Ajde, mudonjo. Za tvoju informaciju, ostao mi je još jedan ispit, a nije anatomija. Tako da tvoji pokušaji da me diskredituješ padaju u vodu. Konkretno, ovde sam koristio znanje iz genetike koja

se izmedju ostalog bavio biosintezom proteina.
Prof. Dr Vera Bunjevački je svoje predavnje, sa upravo ovom tematikom koju sam maksimalno uprostio da bi razumeli, rečima - medju vama će biti ginekologa, endokrinologa itd., pa upamtite dobro da je

veća šteta nego korist od hormonskih terapija!
jesi li zadovoljan? ili misliš da znaš bolje i od šefa katedre za genetiku.
Ti da si iole dobronameran čovek, rekao bi mu da ne uzima ta sranja...

E ako je Bunjevački držao predavanje sa tom tematikom, onda ga moramo poslušati.

EDIT: Tj. moramo je poslušati, kasno videh da je žena.

i još nešto, medicina, koju sam izabrao za buduće zanimanje se bavi i prevencijom, a ne samo lečenjem.
+naduvaš mi se kurčine, govno arogantno!

Prof. dr. Vejve, poznavaoče genetike, molekularne biologije, endokrinologije, zamolio bih te samo da ne palamudiš preterano i da, ukoliko naravno, postoji neka razumna nit u tvojoj maloj glavi, nađeš argument da pobiješ nekoga, a ne na galamu.
Prvo, ja nigde nisam napisao da podržavam uzimanje AAS-a, niti da SMare uzme.
A, kao drugo, čestitam ti na preostalom jednom ispitu (a da nije anatomija).
Kao, treće, za to napušavanje, pozdrav tebi.
Kao, četvrto, čovek (ukoliko se može nazvati čovekom), koji se tako ponaša, razumem ja da je internet rasprava i komplekse iz stvarnog života, ne može biti valjan lekar koji pomaže, već neko malo nadobudno mudo, koje je popilo svu pamet sveta prepisivajući iz knjige, da bi ispalo pametno na nekom forumu.

Не вриједи са њим расправљати на тему "(не)човјек", братац.

Mitke bratac, ne pokušavam da raspravljam sa njim, dete ima debeo kompleks koji leči ovde, pokušavajući da dokaže da je neko i nešto, a ne zna ništa, generalno. Nego eto, volim da ga pecnem kad vidim da je postovao negde, jer znam da će se upecati magare. Znaš onu staru: Jebi magare dok je u blatu.
Izvlači neke reči iz konteksta, otrči do fioke gde mu stoje knjige i sveske sa predavanja i onda prosipa pamet. Klasičan dilkan mali.
SMare, nemoj da uzmeš steroide. To je otrov, pričao mi neki čovek! Kažu, 'oće i na muškost da udari! Evo Vejve vidi, a kada budem bio dobar sa vremenom, moraću da posetim neko predavanje o biosintezi proteina, da bih bio potkovan, hehe.

Не вриједи се са свињом рвати у блату. Свињи одговара, а ти сав каљав изађеш, ако ме разумијеш. :)

Ne bi bilo loše da posetiš i neko predavanje o pravopisu. Za početak, "dr" se piše bez tačke.

I malim slovom isto tako, mogao bi i ti malo da pogledaš.

Od steroida niko normalan nije umro a da je bio zdrav. Ne računam one sa urođenim manama (edit: i ona budaletine što krkaju steroide i jedu pljeskavice i rokaju pivu, jebiga)
I masa je ljudi koji su koristili steroide (i to na divlji način, odoka) izrodilo finu i zdravu djecu.

Sve si ti to fino nabubačio, nema šta, ali zaboravljaš da to važi kada se steroidi opako zloupotrebljavaju na način što se piju bez ikakvog reda i smisla.

edit: mada ne mora ni tada da znači, jelte. Znam za slučajeve gdje su sasvim zdravi momci umirali od smiješnih doza metana a da su đikani rasli kao iz vode dok su taj isti metan gutali ko tik-tak, svakih pola sata.

Skočko, nećemo se opterećivati takvim glupostima kao što je tačka iza ili bez tačke, skroz je nebitno u ovako neformalnom pisaniju. Neka se Vejv pohvali svojim znanjem, pa kud puklo.
Evo, Vejv, sad ti je Skočko izneo totalnu priču o upotrebi ili zloupotrebi steroida, kako 'oćeš. Činjenica je da su štetni, a sad ko voli... Mada, moramo priznati da je znanje iz endokrinologije, mikrobiologije, biosinteze proteina svima otvorilo oči, jelte...

Men' je samo čudno kako je recimo Arni prop'o a Frank Zane je i dalje solidan u šezdesetim, izgleda da ako stalno treniraš možeš održati steroidom dobijenu masu.
Ne bih nikad uzimao, kad razmislim, ne mogu ni protein duzmem,"sine ti prahovi su opasni, čuo ja jednom srce otkazalo blabla", a zato da li ikad zabranjuje istinsko nezdravo sranje tipa alkohol itd...
Ironija jebena.

Pa i Zejn ima varijacije u izgledu, nije on uvijek napumpan.

Problem je što ljudi imaju nerealnu sliku o sebi i nerealnu sliku o ljudima koje gledaju.

On vidi nekog na reklami ili nekoga na moru, oću ja da budem ovakav pa makar i približno, i onda on krka steroide, naraste iole, trudi se da održi konstantno taj izgled 12 mjeseci godišnje a to je stravičan stres po organizam.

http://i.imgur.com/hXL77.jpg

Прва слика, ја преко целе године. поз

Poprilično da. pozzz