Prijava

Промена морала у друштву је видљива и сматрам да ако телевизија пинк није одговорна за то онда их макар поспешује.Телевизија на којој буквално нема ништа поучно иако иста телевизија сваког дана испира мозак свим нараштајима.

Ако си смотрио то добро, да закључамо.

Ja bi' da raspravimo.

И ја би да расправимо =)

Jel vidiš temu ?

Il daj argumente za ili protvi .Zar je tolko teško da svatiš?

Какво за или против? Ти си дао своје мишљење, ниси оставио место за дискусију, и шта ја требам да одговорим на ово. Тема нема смисла. Какво за, какво против. Обично не причам у празно. Је л' тешко да схватиш да си отворио тему у којој си дао своје виђење, и ниси оставио места за дискусију?
Као да сам ја отворио тему:

Ја јебем

Али стварно.

Onda bi te zvali Slavk0.

Ovo je tema jel tako?
Ja sam je otvorio jel tako?
A otvorio sam je da vidim mišljenje drugih i ako je potrebno da ispravim svoje .

Тему си отворио зато што си кликнуо на дугме где пише "нова тема". Ја нећу да врачам да бих открио сврху твоје теме, капираш? Зато постоји уводни пост помоћу ког се усмери дискусија онако како ти желиш. Тема каква је сада, нема никакву употребну вредност. Мораш прво да образложиш шта је сврха теме. Исто би и оно са "Ја јебем" била тема. Али исто не би имала смисла.

Osim ako stvarno jebeš?

Знаш како, прави јебачи се не хвале толико тиме што јебу. Зато и нисам отворио ону тему.

С друге стране, њих девојке хвале. Ипак не јебем.

Da sam hteo da dam samo svoje mišljenje ne bih pravio temu gde svako može da da komentar ko god da je svatio svatio je o čemu se radi i šta ja mislim može da ostavi svoje a mišljenje a ko ne provali o čemu se radi neka ostavi koment tipa"Ja jebem"i neka nastavi da traži neku temu vrednu njegove pažnje i njegovog presudnog mišljenja.

Ajde, bio bi red da ostavim neki smislen komentar. :)

Liče-što-si-otvoriJo-temu, reci nam nešto što ne znamo.
Kao što su Reme i Smare rekli, ti si samo konstatovao izvor mentalnog trovanja velikog dela ove nazovi nacije. Nisi postavio nikakvo pitanje niti ostavio mesta za bilo kakvu diskusiju o ponuđenoj temi.

Da sam hteo da dam samo svoje mišljenje ne bih pravio temu gde svako može da da komentar ko god da je svatio svatio je o čemu se radi i šta ja mislim može da ostavi svoje a mišljenje a ko ne provali o čemu se radi neka ostavi koment tipa"Ja jebem"i neka nastavi da traži neku temu vrednu njegove pažnje i njegovog presudnog mišljenja.

Ovo je 'ladno jedna rečenica.