Prijava

Ponovo pitam što bi otvarao temu ako ne želim da čujem tudje mišljenje?
Vajda ukoliko postoji opcija da komentarišeš to znači da je tema otvorena za komentare i mišljenja..

Мишљење у вези чега?

Rečenica se piše u smislu u kome je zamišljena ja sam je zamislio kao celu ....

Шта очекујеш да кажем? "Тако је мајсторе, ако си им рекао"? Ма дај.

Rečenica se piše u smislu u kome je zamišljena ja sam je zamislio kao celu ....

http://lolwut.com/layout/lolwut.jpg

Ovo je moje mišljenje tema je otvorena za komentarisanje. Zvanično je otvaram i tražim da svi komentarišete.Evo pošto je nekima bilo teško da shvate malo sam olakšao.

Tačke i zarezi su pauze u govoru.Ja nisam zamislio tu rečenicu sa pauzama.

Шта да коментаришем? Твоје мишљење? Зашто сматраш да је твоје мишљење толико битно да бисмо га овде ми коментарисали?

tražim da svi komentarišete.

Eh sad, jesi ti neki Vojvoda i šta već, ali ne možeš zahtevati ljudima da ti pišu na temi. Ne ide.

Tačke i zarezi su pauze u govoru.Ja nisam zamislio tu rečenicu sa pauzama.

Puno ti nešto zamišljaš.

Odlazi u sanset pevajući: "Imedžn ollll d piiipppplllllll..."

Реме

Какво за или против? Ти си дао своје мишљење, ниси оставио место за дискусију, и шта ја требам да одговорим на ово. Тема нема смисла. Какво за, какво против. Обично не причам у празно. Је л' тешко да схватиш да си отворио тему у којој си дао своје виђење, и ниси оставио места за дискусију?
Као да сам ја отворио тему:

Ја јебем

Али стварно.

Ja nisam naglašavao da je moje mišljenje bitno vrati film malo...Ja nkad to nisam ni rekao .

Pa dobro jel da zahtevam da komentarišete ili ne ? Čas se bunite jel nisam tražio čas što tražim odlučite se.

Тражиш да коментаришемо твоје мишљење. Да си поставио нека нормална питања, и усмерио дискусију одговорили би ти нормално. Оставио си констатацију коју желиш да коментаришемо. Не ради се то тако. Питај шта те занима, назначи о чему желиш да се прича па ће и дискусија изгледати нормално. А неће сви доћи на тему да се спрдају и четују.

Čas se bunite jel nisam tražio čas što tražim odlučite se.

Немам обичај, али морам да те исправим. Час се буните ЈЕР нисам тражио... Са је л' се почиње питање. Јел као јел ништа не значи. Јели смо је заједно. Је л' је одвојено. "Је ли то ок?"

Сад да наставим.
Не можеш ти ништа да захтеваш. Можеш да поставиш питања, да кажеш шта те занима и да питаш за наше мишљење. У том случају ће тема изгледати нормално. Овако на две стране теме нема нормалног поста.

Pazi da ne uspeš da je zatvoriš.

Nego, po tvom "pravopisu" i načinu izražavanja sam došao do konstatacije da u velikim količinama vizuelno konzumiraš televiziju "Pink". Reci mi, da li sam u pravu?

EDIT: Nemoj brisati komentare. Tako moji genijalni postovi gube smisao.

Ја свом правопису дајем креативну слободу .
Све коментаре бришем па и овај јбг =)

VelikiVojvoda
Ја свом правопису дајем креативну слободу .
Све коментаре бришем па и овај јбг =)

Brate, ako ti je ovo kreativna sloboda, kako ti tek oni zatvoreniji izgledaju?