Prijava

Хахахахха, то, то! Сви могу, ево и ја могу да оставим цигаре, видиш :))

Ма није него од 2 године сам под лијековима, и заустављали ми раст и морао сам стати након 13 година да узимам. А стварно кад сам прекино запушила се плућа, нисам могао да дишем, и ево већ годину дана не узимам и порастао за 19 центи :)

danas sve što se puši mož da zameniš s nečim na baterije, ali nije mi to to. :)

Хм...је л сам ово ја много перверзан, ил... =)

Што тако много? Мени он нешто рече један му траје 2 дана, ако не претерује..

Изгледа да је то уз ову ствар још једна којом се не хвалимо :)
Не знам, или зато што је овај мој цигар 4 еура, или ми није довољно јак, могућ езбог тога...

Odlično, baš nikog ne znam ko ih je koristio. Izdrži Smare još neko vreme, pa se onda opet javi za utiske! :)

Ево издржавам, јављаћу вам :)

Ideja da se uzima samo nikotin, da nema smrada, i da na duže vreme predstavljaju uštedu ne zvuči uopšte loše, ali pušač kod cigarete voli sve i svašta, a ne samo nikotin, pa ovo u tom smislu deluje odbojno. Nema onog specifičnog ukusa, rituala paljenja... znate već. :) A o štetnosti pojma nemam, naravno.

Знаш како, мени је чак љепше да га не палим, него да се играм са њим док ходам улицом и повучем кад ја оћу :)

Рецимо, имам навику да правим колутиће, могу то и са овим да радим лагано, само не могу 30 направит' него мање :))

Koleginica mi pričala da je njen dragi uzeo ovo čudo i da je i ona probala (iako nije pušač) i da joj je ukus sladunjav. Šta znam, ja sam žena konzervativna, danas sve što se puši mož da zameniš s nečim na baterije, ali nije mi to to. :)

Зависи који је уложак узела, тј овај 'филтер' има разних укуса и јачине :)
Иначе, никотин је сам по себи сладак чини ми се :)

само не могу 30 направит' него мање

46 ми је рекорд из млађих дана, док сам још био залуђен тиме :)))))

Хм...је л сам ово ја много перверзан, ил... =)

Nije do tebe, do mene je. :)))

И до мене :)

46 ми је рекорд из млађих дана, док сам још био залуђен тиме :)))))

Мени 64, него обично направим од 2о до 3о док пушим, то ми навика :)

Nije do tebe, do mene je. :)))

Ахаха.. Први пут да у позитивном контексту чујем те речи. =)

Ахаха.. Први пут да у позитивном контексту чујем те речи. =)

Postavljam nove standarde. :))

Aj da ne spemujemo Smaretu temu, on čova priča o nikotinu, a mi našli baš ovden da se slizavamo. :))

Два моја друга су узела електричну цигарету, обојица су платили по, мислим, педесетак евра. Ни један од њих се није скинуо, убрзо су се вратили на класичне цигарете. Међутим, ценим да је то до њих, нису они типови којима би тако нешто држало пажњу, а и нису баш имали неку жељу да престану. Ја сам пробао и морам признати да је укус сасвим добар, а има и ударац, што каже Смаре. Што се тиче утицаја на здравље, то неам појма, ал ево повећег чланка са Википедије, па ишчитајте :

http://en.wikipedia.org/wiki/Electric_cigarette#European_Union

Smare mrco, baci to govno u kurac. Moras biti rdja od coveka. Jebes coveka koji nije rdja.
Rdja ne pusi jebenu elektricnu cigaru. Ili pusis ili ne pusis. Jebes to izmedju patika-cipela, duks-sako varijantu pljuge. Pa ovde se deca igraaju. Kipi kartu ee

Znam nekog lika koji ih koristi i priča kako mu je super i sve.. Ali ako prestaješ pušiti ne valja da koristiš ta neka zamenska sredstava.. Bači govno i zdra'o :)

Ево само да јавим ако кога занима, дакле овако:

- Кутија цигара ми траје откад сам га купио, имам још 5 цигара, али сам управо промијенио седми филтер. Можда зато што ја много пушим, или ова говна од 4 еура мање трају.
- Капацитет плућа драстично повећан, осјећам.
- Лакше дишем за 60%

Имам само мали проблем, ваљда ми ово није довољно јако (тако је углавном са цигарима) па ме гребуцка по грлу и стално по мрвицу кашљуцам, то ми се не свиђа, па онда у току дана запалим по два цигара да ми се то очисти.

Иначе је кул :)

ima moja keva to, platila oko 100e al ne koristi više, koristila 2 nedelje i dosadilo joj. to ti je sve do osobe dal je spremna da se odvikne ili ne. jedina dobra stvar joj bila što kad je u školi nije morala da ide u one male špajzove što nazivaju kao pušaonice gde se natrpa njih 30 odjednom da ispuše na odmoru nego je mogla i u zbornici da je ''pripali''

imam ja to gajbi, sranje je, nosim je samo kada idem u bioskop i onda pusim dok gledam film ili kada cekam neki opak red u posti i onda zapalim i pridje mi onaj iz obezbedjenja i onda ga samo posaljes nazad a on ne moze nista nego nervozan odskakuce

Сестра моја је купила то и после неколико месеци се скинула са правих цигара.

Deda vido to na top shopu pa naručio što nije ništa čudno jer naruči svaku drugu stvar odatle puna kuća stvari iz top šopa lolo elem jel zna neko gde može da kupi te filtere u Novom Sadu odnosno to što se nalazi u filteru kolko sam pročito na netu neki nikotinski rastvor

Мали апдејт, бачио сам цигар после пар дана, сметао ми је јер ме гребуцкао по грлу.

Сад може лок.