Prijava

Mislim da bi ova opcija ili aplikacija na samom fejZbuku rešila veliku većinu glavobolja modova,a i svih nas.
Takva je psihologija ljudi koji verovatno pri činjenici da oni modovi na demotivaciji ne odobravaju tek ništa,a vukajlija je tako kul,hrle ovde brže bolje sa najgorim šitom samo da bi to okačili na fejs.
Neograničen broj postera,direktno mu se odmah kači na zid,čak i malo naprednije fore da ima čak i svoj folder na profilu gde su mu svi posteri skladišteni i sila (da ne pričam o verziji za fonove).
Znam da je pitanje ko bi to sve odradio i verovatno odgovor da je to nepotrebno,ali počeli su i definicije da pišu iz dosade,stvar je alarmantna....
U suštini njima je samo do crnog okvira,a ovo im je najbrži način da ga urade....

солидан предлог. свакако би одагн'о стоку, ал' би опет остао добар број оних који би качили срања у "нашим" постерима.
едит: свакако, ја сам за. за свако смањење гована (у виду постера или дефиниција), увек сам за.

Ако сам добро разумео ово би довело до тога да значајно мали број људи посећује овај сајт.

I onda Kaizen izgubi korisnike, i izgubi klikove. Ne isplati se, a i nije trve.

ако сам ја добро разумео, не би се смањила посећеност, јер би се само додао део под називом "постери фејзбук", или "постери демотивација", горе између "постери" и "коментари".
едит: јесте, истина да само представља компликовање, али ако би то помогло ауторима који су мало чешће овде од "фејзбукаша", онда што да не?

Mislim da bi ova opcija ili aplikacija na samom fejZbuku rešila veliku većinu glavobolja modova,a i svih nas.

У сваком случају, то би било изузетно слично необјављеним постерима, што и није заживело...

Ако сам добро разумео ово би довело до тога да значајно мали број људи посећује овај сајт.

Ја сам другачије схватио. :Д
Кад правиш постер, одма' изабереш "шер" и не појављује се на вукајлији.
И даље си на сајту, само што се постер појављује на фејзбук профилу.
Само треба да се уведе плагин, што ваљда није тешко.
Добар предлог. +

У сваком случају, то би било изузетно слично необјављеним постерима, што и није заживело...

Па било би мнооого мање постера који треба да се одобре, јер би сви јурили на фејс.

Slično bi bilo ovom šeru što i sada ima na posterima,samo što bi sistem iz istih stopa kačio taj poster na fejzbuk bez prethodnog objavljivanja na vukajliji,neograničeni broj postera i mislim da bi pola njih i bilo srećno da po ceo dan spamuje svoje fejZbuk prijatelje.

Problem sa neobjavljenim je zato što i dalje ima jedan poster dnevno, a na ovaj način pojedinac je u stanju da dnevno napravi nebrojano komada.

Ideja mi je došla nakon što sam izvalio da su pola postera koje sam video u tom trenutku lične prirode,neki ortak,neki profesor,neka interna fora,ovako će im duže trajati,manje minusa i svi srećni.

Meni je mrsko baciti pogled na postere ponekad, kada vidim kakvih sve ima... Super ideja, posebno mi se svidja sto bi imali neogranicen broj postera koje bi mogli da naprave, jer ne bi imali vuku prenatrpanu duplim nalozima.