Prijava

Da li je moguće da su najnoviji heroji u stvari jebeni Vorkraft sa HOM&M forama?
Ništa spektakularno nisam očekivao, tako da i nisam nešto razočaran. Juče sam skinuo, vazda neke peripetije oko pokretanja igre,jbg, piraterija,ali šljaka.

Jbte, da nema poteznog igranja i poznatog načina borbi, jebeš mi sve, mislio bih da je Vorkraft 4 ili tako neki kurac. Mislim, orci u Herojima? Nemoguće. Ali postoje. Doduše, jes da radnja šatro odvija nekih 400 godina pre heroja 3 čini mi se, ali škk-orci? Sviđaju mi se slovenska imena i slovenska loza karaktera u igrici (Duke SLAVA, SVELTANA itd).

Opletite.

EDIT: u jeee, koji sam tenkre lolo,ladno sam zaboravio da odavno postoje jebeni orci u herojima.

Ček, ček, oraka je bilo i u petici, a i u četvorci i trojci su bili prisutni u vidu svinja koje bacaju sekire.

imaš pvt bojanče.

Drol, peticu sam prskočio, nisam igrao ni 10 min ukupno. A 4 jesam, i kolko se sećam, nije bilo klasičnih orkova. ovde ih ima.

Mislim, orci u Herojima?

Bilo ih je u trojci, u Stronghold zamku, oni strijelci...

Dobra je šestica, vratili su strogi turn sistem za razliku od petice koja je imala malo drugačiji, moglo bi se reći da ovi liče na legendarnu trojku najviše od svega što je izašlo posle. Interfejs je jednostavan i ništa preterano fensi, jedinice imaju zanimljive ability-e i gradovi su dobro balansirani, sviđa mi se i šta su uradili sa razvojem heroja koliko god netradicionalno bilo. Kampanja je takođe mnogo bolje odrađena i zanimljivija nego u petici, vredi igranja.

Buksno, imao si orkove u svim heroinima koji su izašli.
http://static2.ubi.com/uk/mm/history-of-the-orcs_v2.jpg

Jebeš mi sve, ne mogu da se setim za orkove da ih bilo...znam za one gnolove, trolove, šta već,ali za klasične vorkrakrft orkove se ne sećam ozbiljno.

Bili orci, oduvek u herojima (da, bili su strelci za varvare). Baš sam pre neki dan pisao rivju Šestice, igrao sam je jedno dve nedelje skoro svaki dan pre toga, i da, najviše liči na trojku od svih do sada. Samo puca ko blesava i pored dva peča do sada.

EDIT: I LOL "Heroin moći i mađije", hteo sam tako neki naslov da stavim i ja u rivju, ali jebiga, časopis, ne smem.

Ne rise da puca sigrica:(

Nači ne skidati dok ne izađe "nepucajuća" verzija :)

Ne znam za heroje, ali Moc i Magija VI iz '98 je najpotcenjeniji RPG ikad. Ako vam ne smeta slaba grafika, probajte, igra izuva.

Ne znam za heroje, ali Moc i Magija VI iz '98 je najpotcenjeniji RPG ikad. Ako vam ne smeta slaba grafika, probajte, igra izuva.

Meni pričaš, obrnuo sam šesticu, sedmicu i osmicu bar po pet puta svaki, koja su to bila vremena :)

povlačim sve negativno što sam rekao, malo više sam ušao u filozofiju igrice, i da, najbliža trojci. počinje da mi se sviđa.

ali za klasične vorkrakrft orkove se ne sećam ozbiljno.

Сада би те неки ЛотР фанови разапели. :)
Јебига, оркова има свуда, Воркрафт чак није ни први који је покрао Толкина. Мислим да је то био Ворхемер (тј. читава та људи вс. оркови борба).

Сада би те неки ЛотР фанови разапели. :)

nit sam ljubitelj LotRa nit Vorkrafta,tako da me bole brige:)

HEROJI MOĆI I MAĐIJE ♥♥♥

HEROJI MOĆI I MAĐIJE ♥♥♥

Чек да ти мало то преправим :

HEROJI MOĆI I MAĐIJE 3 ♥♥♥

Ето га, сад је боље.

Хахахха. Који си ти цар. :)
Прво се посереш на игру, па

povlačim sve negativno što sam rekao

lolo, tako mi je delovala na prvi pogled, ali sad kad sam prešo prvu kampanju sa Slavčetom, promijenih mišljenije.