Prijava

Ja?
Ko bi reko?!!
;)))

Ај не серте, ако су вам пријатељства прецењена, онда немојте имати пријатеље и готово :)
Некад те неки зајебе, некад не. Ви се сви правите наивни, а и ви зајебете некога некад, јебига. Ал супер је кад си скењан и кад сигурно имаш једног ортака који ће да дође да се заједно смарате, у које год време да га зовеш.

Ja nikad nisam sjebala svoje prijatelje. A imam ih jednog. :D

Цакана ја свом пријатељу не морам да попушим да би ми бијо пријатељ лололо

Ja sam prestala da se druzim sa par drugarica.
I cesto mi bude bas krivo zbog toga, ali sta da se radi... i bas skoro sam jednu sanjala.

Ne pričam samo sa jednim likom sa kojim sam u osnovnoj bio do jaja ortak zbog neke gluposti, ali to je fazon što taman i da smo nastavili da se družimo, ne bih se trenutno družio sa njim jer se naše društvo iz osnovne nenormalno raspalo. A bili smo družina za primer...

enemyofthefreeworld

иста ствар ! сви су се сами отписали јебем им матер ретардирану !

skočimiše, kog psa ti imaš?

Ši-cua.

EDIT:

I upravo jedemo jabuku. Zalogaj ja - zalogaj ona.

U, ja sa mnogim ljudima nisam vise bliska. Sanjam ponekad. Ali opet, ponekad sanjam i Borka sa strap-on-om pa ne znaci da zelim to.

е само сам још и на ову твоју тему морао да налетим поред свег труда да недељом не размишљам ни о чему. пу! значи опет ћу да се сабијем од цуге...

ponekad sanjam i Borka sa strap-on-om pa ne znaci da zelim to.

Želiš, želiš, patološki, čim sanjaš... :D

_AJAX_
Цакана ја свом пријатељу не морам да попушим да би ми бијо пријатељ

A inače se tako stiču prijateljstva? Nisam, vidiš, znala za to.

Malo šale cakana.
Prijatelji?

Nije mi se baš svidela ta šala, al aj.

Шта рећи .... раздвојио нас живот , доста нас из тог нашег круга ,остало нас шака свега ...

http://www.youtube.com/watch?v=oAEKtxAJnuY

Imao sam jednog druga u osnovnoj. Izbjegao iz Drvara, bio tu neko vrijeme, otišao u Banjaluku, poslije valjda i u Smederevo, ne znam gdje je završio. A bio je Crni lud na svoj način, išli smo u isti razred i živjeli u komšiluku. U to vrijeme smo muvali neke tri ribe i tako to. Družili smo se dosta, al nije se puno zadržao u mom gradu i otišao je.Čovjek je mnogo volio krompirušu i govorio da ga nije stara odhranila, nego baba. Bio je rasan od malih nogu, sad je sigurno neki velik jebač. Crni, samo da ti kažem, ako ovo budeš čitao, da su se one tri poudale jako rano.