Prijava

(link stoji sa desne strane u meniju "Pregled")

Moram reći da me je Surovi svojim inznenadnim napadima brisanja insipirisao da realizujem ovaj mehanizam koji je selenijum predložila na forumu. :)

Dakle od sada sve obrisane definicije ovde završavaju(sa sve glasovima, komentarima koje nose sa sobom). Najvažnija opcija naravno je da ih je jednim klikom(moderatora) moguće vratiti među žive :)

Za sada je ovo samo moguće sa definicijima(dakle Surovi lakše sa videima, slikama i porukama/temama na forumu(lock je za to)) :)

Takođe, ovo groblje je moguće videti jedino ako ste prijavljeni da ne bi ljudi koji prvi put stignu na sajt(i iz prve ne shvate šta je "groblje definicija") doneli pogrešan zaključak o sajtu (da ima svakakvih gluposti...)

Meni deluje OK.
Možda će biti gadno za traženje kada bude puno,a?

Da. Moraće neki mehanizam i za pretragu. Uff, samo sebi pravim pos'o... :)

Искрено мислим да ово није било неопходно јер практично није ни било неких већих жалби на рад модератора који раде свој посо савесно и профи :Д

На крају ће да буде више дефиницја у гробљу нег међ живима :П

Мада није ложе да пробамо, али може имати и контра ефекат. До сада људи нису знали колико чистимо овако ће знати, па можда испаднемо зликовци, хехе.

a zašto ima samo 19 definicija u groblju? tj. 2 strane?

pa na žalost ne radi retroaktivno, znači tu su samo one koje se obrišu od sad, pa nadalje, i ubuduće :)

znači, konačno bismo mogli da pooštrimo kriterijume i obrišemo sve viceve, kao i sve one kletve koje ne definišu samu reč, bisere sa časova, crni humor i šta sve ne... :D

mogli bismo... ali hajde ne baš sve to :)

pričaćemo nasamo... :)))

A,kad smo vec kod groblja,mogu li da znam zasto je pojam OMILJENA KNJIGA KOMSINICA CKM:DA VINCIJEV KOD malo pre obrisana zajedno sa mojoj definicijom i definicijom zyclon83???!!!
Koliko vidim ja i zyclon smo postovali sva pravila!
Zao mi je sto ovako reagujem ali KO GUBI IMA PRAVO DA SE LJUTI i u ovom slucaju je MOJA DEFINICIJA IZGUBLJENA TJ. OBRISANA kao i definicija od zyclon-a.
I zao mi je sto vicem,verujte prestacu kad budem dobila odgovor!
Rock angel

Zasto je moja definicija za Coca-colu na groblju???I kako to da se nalazi na groblju a nije obrisana???

Slucajno si stavila duplu (dve potpuno iste) pa sam obrisala jednu. :)

Sve obrisane definicije sada idu na groblje, tako da se mogu lako vratiti ako dodje do greske.
Tvoje i ciklonove definicije nisu obrisane, samo sam prebacila pod "davincijev kod", preimenovala radi preglednosti da ih ljudi lakse nalaze (pre ce naci davincijev kod nego onako dugacko). Pogledaj jos jednom :)

Koliko vidim premestili ste mi tu definiciju za kojom sam toliko tugovala i vikala na sav glas.
Pomislila sam da je obrisana.
Nije mi zbog popularnosti,za to me boli uvo,nego zbog toga sto je ta definicija MOJA i boli me kad diraju u nesto sto je moje i u sta verujem da ce na nekog ostaviti utisak i sto s ljubavlju osmisljam i iskazujem.
Imam jedan predlog:
Kada premestate definicije u druge pojmove ja bi molila da postavite neko obavestenje tipa "definicija lupam recimo KEC je premestena u pojam KECINA"i to istaknete na forumu ili na glavnoj strani sajta.
Da kojim slucajem nisam nasla svoju izgubljenu definiciju ja bi vikala i kukala na sav glas i dalje.A ono sto sam na pisala malo pre necu da obrisem neka me podseca i to je moje od srca iz duse(mada u tom trenutku sam bila besna).:)))))

Hvala gospodzo!:)))))

Ako želiš da se zove OMILJENA KNJIGA KOMSINICA CKM:DA VINCIJEV KOD, prebaci, neću ti dirati, samo će je ljudi teže nalaziti i manje će ljudi pročitati nego kad je na jednom mestu. Mislim da je lakše da stavljamo obavestenje u primer definicije, pa neka autor sam ukloni. Ja ponekad to menjam npr. ako ljudi naprave slovnu gresku u nazivu, da spojim definicije na istu temu.

Neka bude tako,vi moderatori znate sta radite.:)))))

E ljudi palo mi napamet!Kad vec imamo groblje definicija mozemo da otvorimo temu PARASTOS za definicije.:)))))

Nije da sam neshto posebno kompetentan ali mislim da je groblje definicija sasvim nepotrebno.

Svoje mishljenje podkrepavam sa sledechim argumentima.

1. Nekad neki ljudi ne vole da se zna kada im je definicija odklonjena, pa che se zhaliti i dokazivati zahsto ta definicija nije trebalo da bude izbrisana kako bi se pokazao da nije tolko pogreshio a zato bi otvarao "public" teme na forumu i uznemiravao bi ostali deo redovnog chlanstva koji chita forum .

2. Moderatori sasvim korektno vrshe svoj posao ali ipak chak i oni nekad mogu da pogreshe a nekad i ne. Mnogo puta che chak i chlanovi (koji nisu vlasnici izbrisane definicije) misliti da su moderatori izbrisali definiciju koja nije zasluzhila da bude obrisana. I opet bi otvarali temu na forumu. U ovo mi verujte jer ovaj post pishem bash iz tog razloga jer sam hteo da prijavim definiciju koja nije zasluzhila da bude obrisana a onda sam shvatio da bih tako smarao redovno chlanstvo, moderatore i gazdu, a mozhda ne bi bio u pravu, a i kad bi bio u pravu sve jedno moderatori to ne bi priznali i oped bi nastavili sa uznemiravanjem redovnog chlanstva... ko je bio u pravu a ko nije.

3. Moderatori svoj rad i treba da rade skoro "nechujno", moderator uvek treba da odradio posao onako da se i ne primeti da je postojao nekad nekakav problem.

P.S: This is just one man opinion.

P.P.S: Sigurno imam gramatichkih greshka.. ali ovog puta Aco molim te nemoj da me ispravljash :D