Prijava

Zar sad kacam ga nakečio da bude 300?

300. Jebote kakav si ti bogotac.

zasto bi ukidali prosek,a i da ukinu,moze da se izracuna svejedno...

prosek treba ostaviti a zbir glasova treba izbaciti.
Ne moze se porediti neko ko ima 500 definicija tipa kvalitet sa nekim ko sa 12 jebe nacina uzduzno

ja imam 5 defki i odlican prosek samo zxato sto ih je toliko malo...da imam 100 defki,prosek bi mi bio fazon 9,4

Реално.лолол

Пу јебо вас враг будаласти, ја имао 5.00 у средњој, није могло више. Како су вас то оцењивали?

Prosek je, barem meni, veoma bitan faktor.. Realno ako imaš 300 definicija prosek 15 tele si. Aki imaš veliki prosek ne znači da si dobar autor, ali ako imaš nizak a puno defki, znači da si loš...

Aki imaš veliki prosek ne znači da si dobar autor, ali ako imaš nizak a puno defki, znači da si loš...

Па бемудете, кад си онда добар?лоло
Нема правила?

кад си онда добар?лоло

Кад испијеш крв иљаду дјевица и окупаш се у реци мудрости, док те Сурови шутира у јајца што ти је дефиниција неиновативна, и личи на одломак из дневника теткине стармајке.

Елем. Мени је просек добра ствар, али живећу и без њега. ПроЛив сам укидања. И не знам, волео бих да и мени неко објасни шта је Каизен мислио кад је оно реко. Он много воли тако да нас држи у неизвесности... Љисица је он.

Ša znam Eddie, ali x puta sam naišao na autore sa preko 100 prosekom i kurčinama od defki :D

sanšajne koji to imaju kurčinu od definicija a 100 plus i više od cirka 10 definicija? nemoj zaebavaš
(ja se ne raCunam)

RD je 2 ima 2.000 defki i prosek mu 50, po meni nikakav autor realno

Баш као што неко рече - трансфер.
Прво немаш ти појма о ауторима.
Друго - погледај прво себе.

Ne bih ja tu kume ništa dirao. Meni taj prosek nekakvo lično merilo. Kad su ga uveli imao sam 28 sada imam 45 ! Čim vidim da počne da pada brišem najslabije rangirane definicije i prečišćavam sopstveno đubre. Mislim da je koristan...

sanšajne koji to imaju kurčinu od definicija a 100 plus i više od cirka 10 definicija? nemoj zaebavaš
(ja se ne raCunam)

Sajtuše pre svega, zatim likovi sa 50 šit defki i 3 u odabranima (i one često budu šit) pa im one podignu prosek, na ovaj ili onaj način previše eksponirani autori (čet, forum, komentari) i time te mole da ih čitaš pa sami sebi na silu podižu prosek... Eto

ok sanšajne, samo ne verujem baš da imaju prosek 100+ ali ok, malo si napumpao.

У праву је Станштајн.

I meni se defke rd-a ne sviđaju, po meni ima 50 autora boljih od njega, al nije to tema...Uglavnom pošteno je da ostane i prosek, da se vidi koliko su sve defke kvalitetne, a ne samo njihov broj.
Kostiću brani nam prosek!!!12

боље ранг да се укине, то је изгубило смисао знате од кад, не да га изгубило него као да се неко посро по смислу

Не можеш да кажеш да је неко више допринео сајту ако је написао 4 екстра квалитетне дефиниције од неког ко је написао 400 квалитетних или полу-квалитетних.

Јер тај са 4 да је могао и имао инспирације написао би 400 екстра квалитетних.

онај који је написао аца илић бркати говнар је рецимо више бољитка донео од страје и шта нам то говори? ништа