Prijava

Шта мислите о њима? Прво мени не сметају док не чујем да је неко изгубио живот јер је упао точком при брзини од 70 километара на час, у отвор за канализацију који је проклети циганин украо да истопи и продо на кило за сићу.

Кад би нашао тог који је то узео ставио бих га у ту рупу и заварио поклопац и оставио га ту да умре од глади. Шта ви мислите?

Ja bih tog sto je skino poklopac polio istopljenim gvozdjem, bez obzira da li je Cigan ili ne.

Углавном они скидају поклопце, опште позната ствар. Извињавам се онима који посећују сајт а ромске су популације због генерализације

Ja ih mrzim kad na semaforu prose, i ja kad ih vidim počnem da čeprkam po kolima i džepovima da im dam šta nađem, a oni ugledaju neku džipčinu i svi redom se zalete kod tog buržuja da se cigane, a ovaj ih samo ispali. Ciganšture.

Jebes ga sad znam nekolicinu cigana koji su veoma civilizovani cak civilizovaniji od nekih Srba.... Al da su velikom vecinom propalice, jesu...

To je vrzino kolo između njihovog urođenog čekanja da im se nešto da na gotovo i jadanja na televiziji do zapostavljanja od strane države. Ista stvar je i u Rumuniji i ostalim Bugarskama.

smrdu.

I na sred Gazele trče za tobom da im daš mandarinu koju su videli kako stoji unutra.

Ми смо цигани најјачи смо најјачи :)

Значи пеки отвара ми овај мој нет пола сата твој коментар и размишљам, САД ЋЕ ОПЕТ ДА ДРВИ КУРАЦ ИЛ ТАКО НЕШТО кад оно ТАКО НЕШТО

ДАј боли ме курчина што има тема већ. Мојне глумиш Стефија јебемуматер!

Cigani su, čoeče, nadrasa! Cigansko novorođenče baciš u kontejner i posle pet godina izađe, otporan na sve boleščine i metke ispod 7.9 kalibra!

Фејзбукманијак

Значи пеки отвара ми овај мој нет пола сата твој коментар и размишљам, САД ЋЕ ОПЕТ ДА ДРВИ КУРАЦ ИЛ ТАКО НЕШТО кад оно ТАКО НЕШТО

ДАј боли ме курчина што има тема већ. Мојне глумиш Стефија јебемуматер!

E, alo, nemoj ti meni tu da se klinčiš.

Šanzamm

Cigani su, čoeče, nadrasa! Cigansko novorođenče baciš u kontejner i posle pet godina izađe, otporan na sve boleščine i metke ispod 7.9 kalibra!

Умрех од смеха :)

dovoljno si dugo na sajtu da znas da vec postoji ovakva tema.
nema potrebe da budes u centru paznje ko 16-godisnja devojcica.