Prijava

Doduše futbaloidni projekat iz emirata i treba da propadne pravo u had

Otkad su krenuli da kopiraju Smoriolu i grade napade iz zadnje linije, nagledao sam se takvih kikseva da nemam više volju praktično da gledam fudbal. Vrhunski igrači rade stvari koje su me, pre 20 godina u podmlatku beton lige, prvo naučili da nikada i nipošto ne pravim - NE vraćaš golmanu bez preke potrebe, golman ne odigrava centralnom već ili na stranu ili ispucava, ne daješ poprečne lopte u zadnjoj liniji, ne bacaš aut poprečno već uz liniju ili najbližem ispred sebe, da ne bi otvorio kontru...Jebote zar je toliko teško. Liverpul će koštati titule ove sezone, a Borusiju ispadanja u četvrtfinalu LŠ, što su zapravo i zaslužili. Ove osrednje timove da i ne komentarišem, prime gol zbog ovakvih gluposti bukvalno svaku drugu utakmicu.

pareee pareeeeeeee milioniiiii vidi se da je decko nezadovoljan bleji u podkapacitiranom timu bukv.
ok razumem taj stav "da mi je dve milke" mesecno STA BI JA SVE MOGO BATE kapiram taj koncept.

al obj posle par meseci adrenalin prestane da te radi naviknes se ko na bilo koju platu daj da igram za neki real. Ko lewa sto je pritiso u bajernu pa su ga pustili na kraju.

nije bajern jedna zhena

Nikad se ne mozes naviknuti na mnoooogo novca, vise novca vise troskova znaci trebace mi joooosh novca i sve tako dok ne umrem i odem u pakao jer sam zli materijalista i nisam mislio na boga nego samo na

N O V A C
O
V
A
C

добра текма на ртс јоп атлетико добија што није гаранција за пролаз

ovaj psg se vidi tacno da je naviko da kuci sve dobija da nema jake ozbiljne lige i da je sve potplaceno, i onda kad dodje jevropa uvek fejluju ko dzvedza samo na visem nivou

Kako život, Liverpule?

you'll never not walk alone

гасперини

добро је да емери јебе свој бивши тим таман да освоји сити или ливерпул а не арсенал

you know what, I'm about to say it

https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/022/559/C70ChFFVUAEEi5z.jpg

svako ko voli da osvoji siti je ubazda

нацистичка фармакомафија освојима титулу у њемачкој
честитике ретардираној управи и играчима Бајерна из Минхена на изгубљеној титули са најјачим тимом и прекинутом низу од 10 сезона мајку вам јебем јебо вас хитлер све

pozdrav bavarskim narkomančinama da ga ispuše još i u lizi šampiona pa da budemo srećni svi

Šmo to nema smisla, pa ako se rokaju kojekakvim dopinzima trebalo je da uzmu titulu sa 10 bodova razlike, a ne samo da su izduvali, već je jedva dobiše i prošle sezone. A i nisu nešto napucani igrači realno.

Ma to sve sam go hejter melke

Navijači atletika, lacija, romi, marseja, dortmunda, totenhema i tako tih klubova, dakle po karakteru podržavaoci slabijeg tima. robovski moral je to