Prijava

Izbacice nas azerbejdzan fazon

srbi i lopta i igra se nogom i dobili.neverovatno zvuci.

Ovu završnicu treba puštati košarkašima Zvezde, da ako nauče kako se dobija utakmica u poslednjem napadu.

Azerbejdzan jak je brt

Jači su rusi, izdobijaće ih. Mislim azerbejdžance prvo. A i naše posle.

Eno sad španci igraju s portugalom, dve najjače ekipe verovatno, na eurosportu, sad će drugo poluvreme.

A rikardinjo još jednom pre nego što ode kući pokazuje da je majstor.

I opet aplauz cele arene, mada je lepši bio onaj gol protiv naših.

Mi možda ne igramo naročito, al smo bar primili najlepši gol.
Zezam, igramo odlično.

Svetsko će biti top

nisam pratio,al kada sam procitao azerbejdzan prilicno sam se zacudio.jesu na user prosli ili valjaju?

Sanitarni valjaju, milsim da imaju pun kurac Brazilaca.

aha,taj rad.
bicu onaj pozer,pa cu poceti da pratim od polufinala.

Radoje Cincar

A rikardinjo još jednom pre nego što ode kući pokazuje da je majstor

Ma jok sav je iritantan ajmo ga pljuvati XD

Hahahhhh xDDDD

Pa jeste "prljav" igrač, bez sprdnje. Ali je majstor malog fudbala. Nešto kao mesi.

Utoliko bolji ako mene pitaš jer ume da sakrije loptu na visestruko manjem prostoru

https://www.youtube.com/watch?v=TMVemmXVa2Q
ne znam koliko je vas culo za kodza legendu,al lomio je kicme po nizerazrednim klubovima.da ga je fudbal makar malo zanimao,bog zna sta bi napravio.

Znam čoveka, i dalje igra fudbal, al' u Putincima (selo u opštini Ruma).

kazu da je u csku voleo popit gajbu piva posle treninga.znao je igrati,al i voleo pivo.on i liga sampiona(lik koji je pio amstel).bio on na nekoj probi u partizanu,al nije to za njega.

Dobar je fudbaler, ali nije karakter. Inače dosta mu je i karijeru usralo njegovo šurovanje sa Ješićem, Pajtićem, i Sudžumom (uhapšenim u akciji rezač).

Jebote, ovi Italijani i futsal igraju na gol manje kao veliki fudbal. Tako su i ratovali u oba svetska rata, naročito u prvom.

Tako su i ratovali u oba svetska rata, naročito u prvom.

Italijani i rat teško da mogu zajedno u istu rečenicu. Većih pičaka za takve stvari nema, možda još samo Francuzi :)