Prijava

По мени, једна од квлтних игрица.
Прво: Како вам се чини игрица- свеукупни утисак?
Друго- оћу да је скинем, нисам 100 година играо, ако неко може, нека ми бачи линк за скидање на певете- али, ПУНУ верзију, не шугави трајал који сам ја скинуо.

Igrica rastura, odlicna.
Jankovicu, pvt.

Шест пута покушавам да напишем пост и неће. Јебено багује! Сале, ајд' ако можеш и мени пошаљи. Игрица јебе, ал' нисам играо једно две-три године. :)

е, дајте и мени певете са линком, игрица јебе!
први део, други, свеједно.

Ја мислим да сам ово играо прије сто година....
Ај пошаљите и мени линак да и ја играм мало

Страва игра ал' не капирам сад су кренуле неке руске епизоде које не знам ни како да инсталирам...

Sale, aj okači link ovde.

сад су кренуле неке руске епизоде које не знам ни како да инсталирам...

To sam i ja videla. In office, je l' tako? Ja mislila da to treba na engleskom, pa kao se skida ruska verzija, nisam znala da je original ruski.

ОЧу и ја линк!! Најбоља игра икад. Блеја, без оптерећивања, тешких сцена, захтевне графике... Милина.

In office, je l' tako?

Јесте та ! Скинуо сам нешто и као мислио да инсталирам ал' кад сам видео руске навизе и како да се инсталира уплашио се да не добијем неки мутант чернобилски вирус...

Скинуо сам нешто и као мислио да инсталирам ал' кад сам видео руске навизе и како да се инсталира уплашио се да не добијем неки мутант чернобилски вирус...

I ja isto! I obrisala sam, nisam na kraju ni instalirala. Mislila sam da to ne treba tako, a i ništa mi ne vredi na ruskom. lololo Baš sam pre neki dan htela ponovo da instaliram. Kec mi je bolji od dvojke, ali ni dvojka nije loša.

Ajde , ako neko ima drugu verziju , prvu sam igrao pre godinu dana i smor je , mislim ono , previše lako.
Ima neko NFH 2 ?

Kec mi je bolji od dvojke, ali ni dvojka nije loša.

Мени боља двојка некако, могу комшију таштом да зајебавам :)

Игра прејака.

Obožavam ju, cepali smo je na informatici u sedmom razredu, davne 2004. Oba dela. Malo, malo, pa mi opet dođe da ju igram, imam oba dela.

Jel postoji još delova i kakvi su?

Мећите линак, ако има неко!

Pišite mi na PVT ko hoće torrent link za sva 3 dela.

Уф, да бре играо сам је много. Али ја сам сам себе смарао и убијао у појам тако што сам се трудио да на свакој стази провалим онај перфектан распоред и да буду ултимативно повезане оне замке за комшу, па сам провео уз њу много више времена него просечни нормални гејмер. :Д Али вредело је, екстра врх игра.