Prijava

Тему отварам инспирисан овом дефиницијом.
Дакле, уместо да одеш на "Разноразна питања" и напишеш пост врсте

Док сам синоћ јебао девојку, приметио сам да су ми зидови исфлекани. Коју фарбу препоручујете?

то урадиш овде.
Не кажем да треба избегавати те теме, већ преба избегавати јебене ПАТИШПАЊ ПОСТОВЕ, јербо су јадни до бола.
Такође се може расправљати о овом феномену.
Удрите!

**Ако оде у претерани спем, може у Игре, или лок.

Такође се може расправљати о овом феномену.

podržavam ovo.
linkovana definicija odavno omiljena. :)

Море буржују подржавам :)

Браћо, није ово предлог, па да подржавате. :)

Nikako da raspremim krevet. Samo legnem u njega onako izgužvanog, ujutru ustanem, popijem kafu, odem na fax, posao, vratim se, malo nolajferišem, sredim se, i opet legnem u njega onako rasturenog. Pomozite mi da napravim naviku da raspremam krevet, kao što imam naviku da nolajferišem!

Lično mi ne smeta kad neko to radi.
A primer iz definicije je genijalan:

Продавница је када уђеш у продавницу а члан си МЕНСЕ.

Браћо, није ово предлог, па да подржавате. :)

pa ja podržavam raspravu o ovom fenomenu, da se tema ne bi pretvorila u jebanje ili u neku drugu iz kategorija igara. :)

Аааа. Јебига, Луло, глуп сам. :)
Може, боље тако.
Него, нешто је слаб одзив.лоло

pa kad niko neće da prizna da se patišpanjiše na internetu, iako je to opšte poznata stvar :)

jbg, nek živi malo, lako ju je zaključati.

Evo ja priznajem da se patišpanjišem, ali samo u komentarima na tuđe definicije i na forumu. Ali niko neće da kusa moj patišpanj.

linkovana definicija odavno omiljena. :)

Пример мајсторског патишпањ поста. Погледајте само како нам Лула суптилно саопштава да има изузетан укус за дефиниције па да због тога врло брзо проналази овакве генијалности.

Е, види занимљивости, коментарисао сам дефиницију 3 дана пре наше модераторке. Како је мали овај свет.

Advokado, iz mog primera gore, vidimo i to da niko neće da kuša moj patišpanj. Jedino me teši to što sam priznala sama sebi istinu. :)

Ja samo da kazem da sam odusevljen imenom teme, kao i kontekstom i kom se pojam koristi. Patispanj. Jebeni patispanj. Sutra cu na kolokvijumu kao odgovor na svako pitanje cirilicom napisati PATISPANJ. I'll do it, jebes mi patispanj.

Ja samo da kazem da sam odusevljen imenom teme, kao i kontekstom i kom se pojam koristi. Patispanj. Jebeni patispanj. Sutra cu na kolokvijumu kao odgovor na svako pitanje cirilicom napisati PATISPANJ. I'll do it, jebes mi patispanj.

A kao grafik cu nacrtati patispanj.

dobro, stefi, ne moraš dvaput da nam kažeš.
patišpanjski poručuješ da si preko fona? :P

Пример мајсторског патишпањ поста. Погледајте само како нам Лула суптилно саопштава да има изузетан укус за дефиниције па да због тога врло брзо проналази овакве генијалности.

koji sam patišpanj!!

A PrvaDama poručuje da studira i radi i da je vrlo sam(ostaln)a :)