Prijava

и новчаница од иљаду

е мој милоше

pa šta ako ne zna čovjek

ako ti bače tamo zaradiš i 50 dolara biće od prošenja lolol

па какав сам баксуз мораћу и да се курвам да вратим уложено и погодиће ме свакакве болештине које то шугаво осигурање не покрива

воли нека виша сила да ме јебе па то ти је

taj customer service je bolestan, gde sam ja radio a i skoro u svim ostalim mestima musterija je uvek u pravu, cak i kad nije u pravu u pravu je, ako kazes a nije u pravu napravio si prekrsaj koji se kaznjava probadanjem kolcem kroz telesne supljine, tako da kad si customer to je sve jako lepo, a to sto sam dobio grceve na faci jer svakpj musteriji moram da se kezim to nista

Jebač, otidi na Floridu tamo ima bogatih penzionerki da unovčiš nadimak.

не би се одушевиле

Čekaj bre, rekla ti je da se krije, i dala ti samo soma i po dolara i nisi htela da je ucenjuješ bar do deset 'iljada, a ona fazon zaradi to dok sere na pauzi dok snima film. Pa jebote. Bolje da si ostala tamo, bruka!

Vidro jesi je jebala?

+1 da se razjasni taj seksaliti!

aleksandrekg, planiram da se vratim i radim u istom hotelu. ne ide mi baš u korist da ucjenjujem ljude koji odsjedaju tamo :D

ti bese u santa barbari bila? bicu tamo od februara do aprila par puta, sta ima da se vidi vredno pominjanja (mislim i na kurve naravno gde ima da se kupe)?

inace me i ne zanima toliko posebno sta ima, post je bio vise patispanj cisto da vas obavestim da cu da ludujem uskoro po kaliforniji malo

haha.trebalo bi otvoriti temu pitajte pezosa, al iskljucivo da su pitanja o musko zenskim odnosima.

jebiga milose, sad se vise ne zamlacujem nebitnim stvarima poput zenskih osoba, posto uskoro postajem world traveler....doduse i toilet cleaner, ali i world traveler

jos mi odzvanja u usima tvoj post od pre par meseci:
"sve prave ljubavi su tuzne, zapamtite ove reci :("
koliko sam se samo smejao. nego idi na temu o nozevima, cini mi se da se ti razumes pa vidi ono sto sam postavio.

https://www.youtube.com/watch?v=npy6ZIFR5-I
nisam ja autor tih slova, nego djoka :D ja sam dodao samo ovo ''zapamtite moje reci''