Prijava

Jesi li rešio večeras da je kolješ?

Јок, чекам да ми је прво неко поклони.

Па мсм да је то немогуће, јер свиња није хуманоидно (њтф?) створење... Може рецимо да се закоље што свињаније....? Рецимо?

Klanje svinje ti je adrenalinski ekvivalent bandži skoku.

ЈА млидијах овако нешто. Тупим делом секире ошамутити говедо. Папци су везани једни за друге. Каце онесвести, или макар затетура прићи јој и полако, што оштријим ножем направити рез од једног до другог оргна чула слуха, при том гледајући дечју сликовницу Пепа Прасе, како би рез што више подсећао на Пепин осмејак, па каце удаљиш и погледаш шта си урадио, како си убијо говедо, да ти бар буде драго што се смеје. А и леп призор за децу, видети свињу која се смеје у тим годинама није баш свакодневница...

ЈА млидијах овако нешто. Тупим делом секире ошамутити говедо. Папци су везани једни за друге. Каце онесвести, или макар затетура прићи јој и полако, што оштријим ножем направити рез од једног до другог оргна чула слуха, при том гледајући дечју сликовницу Пепа Прасе, како би рез што више подсећао на Пепин осмејак, па каце удаљиш и погледаш шта си урадио, како си убијо говедо, да ти бар буде драго што се смеје. А и леп призор за децу, видети свињу која се смеје у тим годинама није баш свакодневница...

Фала што си ми показао пут из пакла мог незнања.
А је л' клање свиње богоугодно?

Fora je da je ne ošamutiš sekirom, već da je dvojica drže, a ti da kolješ. Tako su radili kod nas, dok sam bio klinac. Najgore prođe svinja i onaj što drži zadnje papke, ukoliko ova krene da piša od muke.

Fora je da je ne ošamutiš sekirom, već da je dvojica drže, a ti da kolješ. Tako su radili kod nas, dok sam bio klinac. Najgore prođe svinja i onaj što drži zadnje papke, ukoliko ova krene da piša od muke.

Начи да је водимо у ВЦ пре клања?

А је л' клање свиње богоугодно?

Па зависи за кога навијаш... Ако навијаш за оног Алаха, онда мислим да није. Ако навијаш за ове што носе плусеве, онда је ок.

Ако навијаш за оног Алаха

А где он игра?
Ови други личе на енглеску репрезентацију.

Obavezno u WC. I pre toga poslednju večeru da joj prirediš.

Па знаш како, он је игро до скоро у другој лиги, (наравно у својим традиционалним зеленим дресовима), али се врло брзо пробија стазама успеха... Неколико људи из управног одбора нашло нафту на својој њиви, и тако... Све кренуло да им цвета, а и имају јак омладински погон.

Сацам смислијо још јену фору. Ал нећу да ти кажем, него се само фалим.

I eksplozivne igrače

Najgore prođe svinja

to je sigurno

Nisi rekao u koju svrhu je koljes i koja velicina nemani je u pitanju. Jel za razanj ili za parcanje?

Možeš, recimo, da za prednje svinjne noge vežeš plus, a za zadnje minus i da pustiš struju.

Dobiješ pečenje. A govna će sama da izlete od muke.