Prijava

Има бре онај пиштољ са шиљком, прислониш јој на чело и ТУП само се изврне, мислим да и лобању разбија колико је јак ударац.

Него може и ово како Данкан каже, смајли свиња

Поштујем другаре Златогуза и Смарка, и њихово виђење целог проблема, АЛИ. У наслову стоји како ЗАКЛАТИ а не како УБИТИ свињу на најхуманији начин. Према томе дајте мало инвентивности, ножеве у шаке, и на размишљање!

Zahvaljujem na smernicama, dragi diskutantu Dankane.

Da li se taj NAJHUMANIJI način odnosi na udobnost svinje ili koljača?
Molim precizirajte.

Možda prvo da joj izvadiš oči otpozadi biće joj lakše ako te ne vidi kako joj prilaziš snožem

snazan ubod u predelu vrata taman toliko da mu preseces arterije i grkljan. Svinja umire posle nekoliko minuta uz eventualno koji trzaj a na tebi je da ostalo uradis. To se tice svinja do nekih 30kg a sve preko zahteva radikalnije mere tipa sekira u celu, omamljivac sto rece smarko ili lep malokalibarski pistolj (puska)

Naliješ svinju vinjakom ko maloletnicu na splavu, kad padne na zemlju zabodeš joj nož u grlo što dublje. Kad počne da šiklja krv beži na drvo. Pre klanja je dobro vezati. Dokrajčiti je sekirom među oči.

Nešo, kod nas su klali svinje od 300+ kg reckastim nožem. Kakav crni omamljivač i śekire...

a kad te azdaja krene vijati u svoj svojoj agoniji?

Nego, sećate li se onog filma Highlander?
Uvek sam se pitao šta bi bilo da običan smrtnik onako zakolje highlandera?

evo, muslimani to odavno razmisljali, cak i muhamed objasnio kako da se ubije zivotinja (ne svinja u njihovom slucaju). to vam je halal meso
http://en.wikipedia.org/wiki/Dhabihah

to se i kod nas praktikuje sa svinjama na selu samo sto se ne zove tako.

ova cuda sa specijalnim pistoljima i strujom me podsecaju na konc. kamp za zivotinje, i sve su samo ne humana. pitam se samo koji ljudi ustaju ujutru da odu na poso dizajnirajuci spravu za sto brze tamanjenje prasica :)

EDIT:
imaju i jevreji:
http://en.wikipedia.org/wiki/Kashrut

Celte to čudo za stondiranje možeš sam da napraviš, uzme se običan kaskadni trafo iz tv-a (visokonaponski). Zajebano je kad spadne klema sa praseta, onda si mrtav.

Realno najhumaniji način je iz karabina.

Ја опет да питам, КАКО ЈЕБЕНО ДА ЗАКОЉЕШ СВИЊУ КАРАБИНОМ?

Metneš mu bajonet?

Ја опет да питам, КАКО ЈЕБЕНО ДА ЗАКОЉЕШ СВИЊУ КАРАБИНОМ?

i ja se to pitam nego ne reko...

dakle ovo sto reko Elek, samo malo transformisano...

das svinji dzibru da jede...svinja ko svinja, moze da pojede jedno 5 kazana dzibre...sutradan je mrtva pijana, ceo dan...ne moz da je probudis...desilo se mom dedi....i lepo, humano, noz, onaj od Vojvode i klanje...

a klanje svinje samo po sebi je onako, ko da koljes baliju ili ustasu...samo ove ne jedes posle...

U CELO! to je najhumanije jer odmah umire i ne oseca bol. Omamiljivac takodje i taj budz sto elektricar rece

recimo kod jevreja je vrlo bitno da se prerezu odmah svi veliki krvni sudovi u vratu, kako bi zivotinja sto pre i sto vise iskrvarila... valjda i to ima neke veze.

strujom tog nema.


moze da pojede jedno 5 kazana dzibre...sutradan je mrtva pijana, ceo dan...ne moz da je probudis...desilo se mom dedi...

Ne seri da ti deda pojeo pet kazana džibre?