Prijava

ne može on da se cilivizuje on je demokrata, fašista

ova aurora kad napiše nešto seriju mož od toga da napraviš, sa sve bujicama suza i sečenjem vena, na rtsu sa bosiljčićem u glavnoj ulozi ratnog vojnog invalida, ili što bi sizif svojim korektnim i uviđavnim novogovorom nazvao, osobom sa posebnim potrebama

Šta sad da ti bujica odgovori, kaži. Da te prijavim za vrijeđanje?
E moj jadniče...

prava demokracija ne postoji, ako je ikad postojala bila je to ona grčka, nepredstavnička, direktna

Ovo ti je sva školska pamet? Blago tebi. Dvadeset posto pedofila učestvovalo u demokratiji i ti bi to? Pa što ne kažeš gdje te boli.

Filantropofob нема разлога извртати и исмевати нечији став. Зашто људи увек имате потребу да позивате на сузе и сечење вена да би понизили или дискредитовали саговорника и неистомишљеника? Проблем о коме овде говоримо се тиче и других народа на Балкану, али њих нико не сме да исмева, будући да то само овде пролази. Није ли такав став према туђем болу и патњи примитиван, увредљив и недоличан за разумног човека?

zato što meša lončiće, patetiše obilato i ničim ne doprinosi diskusiji. a to što govoriš da "njih niko ne sme da ismeva, budući da samo ovde prolazi", je mantra takvima kao što si ti (autistično zagledanim samo u svoje dupe) u svim tim okolnim zemljama koje obiluju osobama sa posebnim potrebama stečenim u ratu.

Sizif, koliko ćeš još puta da kažeš da sam prostak? Reći ću onu odvratnu diplomatsku rečenicu: Slažemo se da se ne slažemo. Je l' ok? Nije da pričamo o evoluciji, koja je hard činjenica, pa da mi je važno da isteram mak na konac i pokažem koliko je protivnik glup. Mada ok, ja to uvek radim, ali evo neću više... na ovoj temi.

Valdemar, 5+
To sam i ja mislio, ali ozbiljno.

Šta sad da ti bujica odgovori, kaži. Da te prijavim za vrijeđanje?
E moj jadniče...

ko te vređa bre sestro, samo sam pravim imenom nazvao ono što radiš...

Ovo ti je sva školska pamet? Blago tebi. Dvadeset posto pedofila učestvovalo u demokratiji i ti bi to? Pa što ne kažeš gdje te boli.

babe žabe španske serije bosiljčić vene seče

fakat ali jebiga, ta i takva grčka je kolevka demokratije

Ne, samo sam hteo reći da je manje-više takva situacija i danas. Formalno demokratija, broje se listići, a odluke se donose u centrima za donošenje odluka, dok se mišljenje 80% njih oblikuje direktnom medijskom kampanjom. Ali i to je dobro, valjda, jer znam dosta ljudi koji nisu sposobni da imaju svoje mišljenje, pa im ovi što im ga serviraju čine veliku uslugu, dajući im privid ljudskosti.

zato što meša lončiće, patetiše obilato i ničim ne doprinosi diskusiji. a to što govoriš da "njih niko ne sme da ismeva, budući da samo ovde prolazi", je mantra takvima kao što si ti (autistično zagledanim samo u svoje dupe) u svim tim okolnim zemljama koje obiluju osobama sa posebnim potrebama stečenim u ratu.

Čovječe kako si ti COOL fak jeah.
Znaš šta, osoba s posebnim potrebama može biti svašta. Npr. neko ko nema osnovno vaspitanje. Tebi je svakako potrebno. Ljudskosti, za početak. A na ovom sajtu sam naučila da je patetisanje tuđa nevolja epskih razmjera i to je pičkin dim nego je veliki i istinski problem nemati para za dobru garderobu, putovanja i sl.
I sad ću te prijaviti mada sumnjam da će te ko banovati, ali evo da podvučem Mama ti autistična koja te vaspitala takvog. Pa nek mene banuju, smrdo mali.
Je li patetična izjava, a?

Valsinarb90 доказао си да је противник глуп оног тренутка када се спустио на твој ниво. Сада охлади мало, пробај неку терапију. Поздрав.

Valdemar Остави се тих увредљивих простаклука ``такви као ти`` - ово није ни јавни ВЦ ни пијаца да се тако понашаш. Није у питању мантра, него реално стање - ако се и други у околним земљама загледају у своје дупе, онда је разлог томе што их оно боли и што паметан човек полази прво од себе и труди се да помогне себи. Они гледају своје проблеме, а ми би требали своје. Аурора је истакла чињенице уз емотивни набој, али може ли се своја мука или бол изнети другачије него емотивно?

Аурора је рекла:
1. хрватским ветеранима држава даје пензије,
2: удовице палих војника добијају пензије
3: држава гради станове и куће за своје бивше борце
4. постоји некаква институционална и економска помоћ овим лицима.

Шта је овде нејасно и зашто све мора да се овако стави под тачке да би неки људи могли да схвате проблем уместо што сву пажњу усмеравају на увреде, мржњу, предрасуде, емоције и друге троловске работе?

Sizife, to sto si otvorio temu ne znaci da je ona samo tvoja, ne mozes odredjivati kako i sta ce ko pisati po njoj.

Маут.

ЕДИТ:
Пошто не умете да разговарате као цивилизоване особе, тема остаје закључана.
п.с. Филантропофоб објаснио, као и увек.

Ladno me Džimi preteko u zatvaranju teme.