Prijava

ја сам ту, али не могу да гледам на очи, одох да спавам идем ујутру у школу :ѕ
ајде сутра у току дана, рецимо од 4 до 7-8, тад сам сигурно ту, а можда и касније ако не одем нигде :)

laki, de im pusti dimaju tri igraca, dosta je 5 timova....

Пустам тебе Марко, не и остале, да доведеш трећег играча. Ево Ајнштајн се јавио да би волео да игра, или кога већ хоћеш.

Ok, imam već jednog. Jer je Zez dosta oflajn.... Hvala.

Па напиши кои је.

Čim zez dođe online da vidim šta on misli.

Planira neko od vas da dolazi u ugovoreno vreme?

Кое уговорено време? На првом месту и када га напишеш не испоштујеш га...

Brate ja sam napisao da smo mi spremni od 8 do 20 do 9 i onda kasnije oko 11.... Od vas svih se pojavio samo koka... Igrač kojeg smo trebali da ubacimo je Janpi ali mi on ne odg na poruke na fejsu, a zez ima da uči puno pa zato ne može.... Uglavnom ako mi janpi ne odgovori uskoro ubacujem ovog Ajnštajna.

Коле, кад можеш да одиграмо са Кселом и Седпласом? Ево га и Ксела ту а видим и ти си активан.

Janpi će biti naš 3 član.

Da li su tu clanovi ekipa : sloboda, i laki steroid, da probamo odigrati veceras ili da se dogovorimo za sutra, tijago jesi ti tuj? :)

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Ja sam tu, ali fali drugi igrac....

Ја могу да играм било кад, само ми унапред јавите термин

obilici, tkoko jeste tu?

3.коло / Секталика - Обилић 4:11

И још нешто. Пошто смо лигу почели у сред недеље, рок за одигравање првих 6 кола је понедељак 13.02. а нако тога редовно по 3 кола.

ja sam tu citav dan, kad budete tu javljajte da igramo..

Као што смо и мислили ови из Лиг оф Леџендс су сви клонови, то јес екипа са схб-а. Нуб, Раванели, ДелПјеро и Бункераш су играли 100% а сумња се и на Гробара, Охоа, Гарбахосу, Ентрикса и још пар њих, ололо.