Prijava

Куба је почела с извозом „видатокса”, лека намењеног терапији рака на бази отрова тзв. „црвеног шкорпиона”, из фамилије Бутхиаде, који обитава у источним областима те карипске земље. „Видатокс” је произведен од пет протеина издвојених из отрова „црвеног шкорпиона”, који спада међу ендемске врсте на Куби.

Лек је настао после 15 година истраживања.

Реч је о хомепоатском препарату на бази протеинских пептида мале молекуларне тежине, екстрахованих из шкорпионског отрова, који су показали аналгетско, антиинфламаторно и антитуморско дејство код преко 15 типова канцера.

Занима ме ваше мишљење, да ли мислите да има истине у овоме, или је нажалост глупост ?

Причало се и пре нешто, само што мислим да су се спомињали змијски отрови, они су ваљда добри и за туберкулозу и не знам шта још. Чини ми се и да су неки са истока ваљда направили неке коктеле, који исто утичу на оздрављење од рака. Наравно то је све радио стручан медицински тим, не неки немач појма, ал' опет...

zvucalo mi je zanimljivo i kul na for sad ce kubanci da jebu kevu kapitalistima, dok nisam procitao "homeopatskom preparatu"

daj izvor ove vesti?

Је л' ти ја личим на доктора/фармацеута? Откуд знам, ја сам обичан момак, волим дуге романтичне шетње, све што воле млади, галантан, уредан, из поштене куће... А не чекај, помешао сам рубрике.

Како год, дај још неку информацију, дај извор информације, дај резултате тестирања. ХОЋУ ОДГОВОРЕ А НЕ ИЗГОВОРЕ!

Ako je istina onda Nobela kubancima.Rak je uzeo dovoljno života.Ali sumnjam.

Чекај да прелистају Википедију.

Нема шансе, никакав лијек не може да убије Кебу Крабу.

http://www.havanatimes.org/?p=43261

zajebancija albanskih prevaranta, u saradnji sa kubancima.

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/265029/Kuba-izvozi-lek-protiv-raka-na-bazi-otrova-skorpiona

Вест је поприлично стара, има неколико линкова, ја одабрао овај случајно.

Кубанци су народ чија медицина чини чуда. Читао сам по разним форумима мишљења људи који су користили овај лек, и сви имају позитивне коментаре. Иначе, лек у Европи извозе само Италија и Албанија. Кошта око 120е.

zajebancija albanskih prevaranta, u saradnji sa kubancima.

Ја нажалост имам члана породице, који је још увек малолетан и који је окусио ову опаку болест. Пре три недеље нам је стигао овај лек из Албаније, и почео је да га користи. За самодесетак број леукоцита му се драстично повећао. Добио је боју, једе нормално, иако све време прима терапију. А и мучнине које терапија изазива су од коришћења овог лека много мање него раније.

Samo zdravom ishranom.

Od čega će sad ljudi da umiru ?

Samo zdravom ishranom.

Лако је да се каже :)

И молио бих без спема и дебилних коментара, ипак је ово озбиљна тема.

Od overdoze, kao "poznati".

Ја нажалост имам члана породице, који је још увек малолетан и који је окусио ову опаку болест. Пре три недеље нам је стигао овај лек из Албаније, и почео је да га користи. За самодесетак број леукоцита му се драстично повећао. Добио је боју, једе нормално, иако све време прима терапију. А и мучнине које терапија изазива су од коришћења овог лека много мање него раније.

onda zajebi misljenje ljudi ovde, i radi ono od cega mu je bolje.

Znam ja da nije to lako.
Al' to je zajebano, nema mu druge.
Suvo grozdje i susam preciscvaju krv... :)

Isto su govorili i za ajkule.. Jedina živa bića na svetu koja ne mogu da dobijaju nikakvu vrstu raka, zbog gena ili nečega, ne razumem se toliko... Pa su pokušavali i ništa
Pošto je to retka vrsta škorpiona pitam se koliko će da košta lek