Prijava

misliš na ovo

VOLIM PLAVE, CRNE I GARAVE
SMEĐE, RIĐE I SVE ŠTO NAIĐE...

to sam se malo zajebavao, postoje određeni riteriji, a o njima sam već bulaznio na prethodnoj temi... :)))

ustvari nisam, volim sve one što mi daju, al samim tim se moj izbor značjno sužava :)))

E, a u čemu je razlika između crnih i garavih?
Da znam de da se uvrstim... :)

A ovde teorije se sećam, to smo apsolvirali! :))

e i ti puno pitaš, tako ide pjesma, zbog radi rime... svrstaj se u koju ti drago... mada ovo gare zvuči više onako krajiški...

tako jedan moj jaran, što kad popije nije baš sav svoj, curi koju zovu crna reko gara i ova kao oš da ti gara zvizne šamarčinu... seljanka...

Šta, kao crna može, a gara ne može? Eeee, ženska posla...

Odoh ti sad, pa eto me sutra! ' noć... :)

ajd jacko.. noć

Čestitam Sakso na pobedi.

opaaaaa đe ste ljudi, đes FMN...

FMN, DA SI SMISLILA NAZIV ZA KOALICIJU, DA POBIJEDIMO OVE... ŠČULA :)))

Hvala, Taras!
Rodjo, džabe vam te koalicije...Jedna je pobednička koalicija! :)

ISTA ZNAČKA NA ČELO SE KAČI
MOJA KOALICIJA OD SAKSINE JAČA

BURIIIIII :)))

Joj, Buri, ne znam koliko nam je pametno da se opet kandidujemo, nešto nam i ne ide baš... :)

sti krštena? nema povlačenja pred ovima... nego na posao :)

E, moj Buri, kao da ja nemam svojih muka, nego sad treba da se angažujem oko kampanje... :)

koje su sad muke, majka mu stara? jesi rekla da ti je sve potaman? izjadaj se, ima da te slušm i ti si mene :)))

Ma... malo neki zdravstveni problemi, al' to će se rešiti, nije strašno... A nisam učila za neki kolokvijum u subotu, nema šanse sad da stignem... A imala sam vremena, nego me nešto mrzelo da to uzmem da spremim lepo, nego blejim po čitav dan, samo ispijam kafe i pričam sa drugaricama :)

baš nikakve? ni kad uključiš treću smjenu? jebi ga, ja sam nekako navaljivao na knjigu, samo da mi poslije mirna savjest, iako znam da ne mogu stići :) al ako si ispunila plan za ovaj rok, šta se onda sikiraš?

dobro, to za kafe je normalno, čak sam i ja počeo živjeti malo, otkad je otoplilo... jebi ga, otvori se čoeku srce kad malo ugrije :)))

e oko zdravstvenih problema ne mogu pomoći, ič se ne razumijem u to, osim ako nisu od alkohola :)

Ma, sve sam ja mogla, al' nikad ne počnem na vreme :) Ako ništa, izaći ću na ceo ispit u junu, šta da radim...

Ma da, sad smo se skupile, pa ne zatvaramo :))

Nije od alkohola :) Ne pijem ja, odnosno, reeetko kad... Biće to ok, ne brini :)

samo se nemoj sikirati oko ispita, NIKADA...

boli vas uvo, sad dok se ispričate ima da ubijete vrijeme samo tako...

e drago mi je da će biti OK :) a i ovo da ne piješ, lijepo je čuti to... nekad sam to mrzio, al sad mi gotivno, mislim kad žena ne pije...

eto, odo' sad laku noć :)