Prijava

Е вако, мој проблем је следећи: Апио ме неки кер у Августу прошле године; и сад треба да пишем неку жалбу општини, да ми дају неку одштету, бла бла...
Међутим, мој проблем је тај што немам две благе везе са писањем жалби и ако су ми људи из општине дали неки шаблон како би то требало да се напише.

Па би ве замолиЈо да ми помогнете, ако има неко од вас, да је стручан у том пољу, да ми дадне који хинт како и шта би требало, да не изгледа баш мега ретардирано кад буду читали ту жалбу, јер, јелте, желим да добијем те паричке...

Без неких ретардираних одговора, тролова и спема, замолио бих... Хвала...

Moja keva radi u opstini i zna to jer su neki cigani dolazili da se zale. Ispostavilo se da su sami sebi pravili ujede odsecenim kerecim glavama. Nisam kuci, da jesam pitao bih je kako to ide.

Šta si čeko do sad, avgust bio pre 8 meseci....

Nema tu žalba, kakva žalba...Tužba ili nagodba. Tako ide bar u Beogradu.
Ako ćeš da se nagodiš sa gradom možeš da dobiješ do 10.000 odštete maksimum, a ako ih tužiš, može da potraje i do dve godine i dobiješ nekih 100.000.
Jesi li bio kod doktora posle toga i imaš li neku dokumentaciju? Mnogo je vremena prošlo, morao si to ranije.

Evo ja ću BŠ. Ajd preko PVT-a, da ovde ne smaramo ljude.

Upravo kao što ti je natnat rekla. Ako ćeš ditrekt opštini, pišeš zahtjev uz prijetnju tužbom. Možda ti je tako i bolje, jer na sudu mogu da te sjebu ako nemaš valjane dokaze.

Šta si čeko do sad, avgust bio pre 8 meseci....

Посао, јеби га....

Ako ćeš da se nagodiš sa gradom možeš da dobiješ do 10.000 odštete maksimum, a ako ih tužiš, može da potraje i do dve godine i dobiješ nekih 100.000.
Jesi li bio kod doktora posle toga i imaš li neku dokumentaciju? Mnogo je vremena prošlo, morao si to ranije.

Распитао сам се све, плаћају 500 јура после пар месеци чекања, без икаквог тужакања и такото... И није проблем што касним толико, рекли су да нема везе и да ће одштета бити исплаћена, за то је довољно само лекарско уверење...

Ako ćeš ditrekt opštini, pišeš zahtjev uz prijetnju tužbom.

Управо то... Ае на певете...:)

A jel može namerno da se napujda ker da te ujede malo i da se onda traži odšteta?

Može Pero, ali kako da objasniš keru da treba samo malo da te potkači zubima, a ne da ti odgrize parče mesa.

Ispostavilo se da su sami sebi pravili ujede odsecenim kerecim glavama. Nisam kuci, da jesam pitao bih je kako to ide.

Aj leba ti pitaj je kad se vratiš, mogao bi i ja da probam. Mora li glava da bude uredno preparirana ili može onako na divljaka, i može li bilo koji ker ili je neki osobito dobar za to?

Može Pero, ali kako da objasniš keru da treba samo malo da te potkači zubima, a ne da ti odgrize parče mesa.

Ma imam ja psa koji je uredno naučen od malena da kad se igra samnom da me grize. Redovno sam sav u ugrizima od njega.
A i neki manji lutalica nek me ćapi kolko oće neću umreti.

1. Ovo je riječnik slenga. Ako kažeš da su te "apili kerovi" to navodi na to da si imao interkurs sa panduracijom.
2. Ne znam iz koje si opštine, al najbolje je da odeš kod opštinskog pravnika i da mu obećaš neki dinar, a da ti zauzvrat on napiše žalbu koja će sigurno proći (tako sam ja riješio znatno teži problem)
3. Koji kurac se kačiš s kerovima bogtemazo?!

Ništa Petre, onda napujdaj džukelu pa pravac opština sa dokazima.

Koji kurac se kačiš s kerovima bogtemazo?!

Ветеринар сам, јеби га...лоло
Пришо ми кер, док сам чеко цуру у парку, ја мислио оће да се мази, кад ош курцу, он ме уједе, ваљда зато што сам му мирисо на 'рану, јебем ли га...

Зајебавајте се колико хоћете, није пријатно кад те мазне кер, мене није пуно закачио, али ми је рука била плава ко шљива Маџарка...

i da mu obećaš neki dinar

Evo ti rešenje za sve u ovoj državi. Nači, podmaži malo, manje više svako može da se kupi ovde i rešen ti problem.

Ветеринар сам, јеби га...лоло
Пришо ми кер, док сам чеко цуру у парку, ја мислио оће да се мази, кад ош курцу, он ме уједе, ваљда зато што сам му мирисо на 'рану, јебем ли га...

Koji amater? Priđe ti ker u parku, a ti bi malo da se maziš?! Pa šta ti misliš da ginekolog zaviri u pičku svakoj ženi koju sretne u parku. Ubio bi ga neko za tri dana! Ti si još dobro i prošao.

Их, бре, дошао си на форум пун тролова и спемера и тражиш помоћ у којој нема троловања и спема. Јеси ти пробао да напишеш ту жалбу, па ниси успео, или си рекао: ,,Е, курац, ја ово не знам, хајде да замолим моје поуздане и мудре другаре са Вукајлије"?

Zvekni još malo tu ruku, nabaci neki mentalni poremećaj i podnesi zahtev za invalidsku.
Zajebi tu jednokratnu odštetu, od penzije se živi!

Još si u ranoj mladosti, ima duživaš ceo život.

Aj javi ako bude nekih para od toga!
I reci mi gde je taj park i kako izgleda taj pas?