Prijava

S vremena na vreme se na četu i forumu umesto avatara vidim filename slike, tipa "ime_slike_medium.jpg", avatar se ili nakon nekoliko minuta pojavi ili se ne pojavi uopšte.

Druga stvar, kad vidim svoje malo starije komentare, vidim avatar koji sam ranije koristio, to se nije ranije dešavalo.

I inače generalno sajt po ceo dan baguje i otvara se dugo.

За главатар само рифрешуј страну... А за ово остало не знадем лоло

S vremena na vreme se na četu i forumu umesto avatara vidim filename slike, tipa "ime_slike_medium.jpg", avatar se ili nakon nekoliko minuta pojavi ili se ne pojavi uopšte.

Ovako i kod mene , Pekić. Mada mi se nikad nije dešavalo da vidim svoje ranije glavatare kad gledam postove koje sam davno postavljao.

Ne postove, mislio sam na komentare na definicijama.

Ok...i kod mene. Prijavljeno Vrhovnom voždu Vukajlije! :-)

:glock:

S vremena na vreme se na četu i forumu umesto avatara vidim filename slike, tipa "ime_slike_medium.jpg", avatar se ili nakon nekoliko minuta pojavi ili se ne pojavi uopšte.

Kada je veća poseta ili neki redovni zabag sajta, to se dešava. Ili ako imaš problema sa konekcijom.

Druga stvar, kad vidim svoje malo starije komentare, vidim avatar koji sam ranije koristio, to se nije ranije dešavalo.

Tako je na svim komentarima. Ako sada prokomentarišeš tu definiciju/poster/reakciju, ostaće ti taj avatar na tom komentaru. Ako prokomentarišeš kasnije, kada ga promeniš, promeniće i avatar na tom komentaru.