Prijava

A Raja

ekipa je očigledno sastavljena po nacionalnom ključu keke

Нађите ми Копа Мундиал 44 број и терам лопте како оћете

Ja razmišljam ja da budem izmena nekome. Jedva sam izdržao ono u nedelju. I dalje mi se vrti u glavi kada igram. Tako da ću ja da grejem klupu, osim ako baš ne bude frka.

Evo ja iz prikrajka vrebam, za veliki fudbal sam uvek, samo ako sam tu. Ovaj vikend me nema sigurno, a sledeci isto verovatno. :D A ni onaj tamo, posto imam svadbu. Mada taj mogu u nedelju. Mada i ovaj mogu u nedelju, vracam se rano ujutru. Ali ne igram za dzabe, boli me patka, najjace da cu budem box to box umesto deep lying playmaker, i da igram za dz. Ili bonzita, ili mi promeni poziciju Arlovski.

Sve u svemu ja sam za kad sam slobodan.

Треба на време да се договори термин да би се могли организовати, ја бих играо али морам знати доста унапред.

Ja nit' sam ikad igrao veliki fudbal, nit' imam kvalitet za isti, a i ni kopačke nemam, al' bi' eto doš'o da odigram malo na štoperu, čisto iz zajebancije. A kad i gdje bi se igralo?

E i ja sam zatrpan ispitima pa vrv necu moci da igram... a nisam ispratio pricu, jel to neki ozbiljan fudbal ili ovo standardno?

igrao bih i ja... mozda cak i branio ako treba. ali radije igrao :)
doduse, ne mogu ovaj vikend

Jebote zaboravio sam Dejanceta i Andreja!
Nista onda se susimo ja i moj pomocnik Deky.:+(

Nađ'te štopera, izgleda da sam slomio sinoć prst :)

Arlovski, dejanče sigurno ne može, a za andreja pretpostavljam da ne može.

Ekipa u rasulu čo'eče, povreda kapetana!!!

Nosio sam krevet neki i spustio ga sebi na nogu :)

izgleda da sam slomio sinoć prst :)

Kako misliš, izgleda? Ja sam lomila prst na nozi i veruj mi da kada je slomljen, to znaš odmah!

BLZ
Arlovski, dejanče sigurno ne može, a za andreja pretpostavljam da ne može

Zašto Andrej ne bi mogao?!? Kapiram da jedva čeka.

A i Dejanče bi valjalo makar da proba.

Dejanče iz zdravstvenih vrv. Viš da jedva i sa nama igra. A za Andreja ne znam.

Nema veze za dve, tri nedelje sam kao nov

Cenim da nema skupa za vikend zbog vremena?