Prijava

Pozivam sve one koji imaju sony ps3 i igricu PES 2012 da se pridruže turniru preko neta koji ću Ja napraviti.
20 nas učestvuje tj. jedna cela liga sa 38 mečeva.
Svako ko je zaenteresovan nek napiše ovde svoje ime koje koristi na netu preko sony ps3 ako nema napravićemo nije problem :)
Kad nas se skupi 20 onda ćemo se dogovoriti oko drugi stvari koja liga,možda reprezentacije,vreme kad se igraju utakmice tj. kad imamo vremena da igramo itd.

У крв ти јебем, одлична идеја, само што немам сонџу јбг :(

Је л' не може овај са компа? Мислим да више људи има то.

Имам ја сони, него уопште не играм ништа преко нета. Све у сингл плејеру.
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lc1sou1wCx1qehv22o1_500.jpg

Koi ste burzuji picka vam materina lolololo

Је л' не може овај са компа? Мислим да више људи има то.

Mislim da moras da imas original cd :D

Ма чуо сам нешто да има нешто да се то фиксира, па онда можеш и овако.

ЕДИТ: Ал' немам појма. Само сам тако чуо за неке игрице.

Ја сам сони узео у рем. И остаде ми јер овај није имао да врати паре. После сам тај сони продао, додао неку сићу и купио нови.

Dobro ... koliko vidim nema od ovoga ništa :)
Ali skupiće se valjda nas 20-ak kad tad sa Vukajlije
Ja sam sve napravio ... Liga će se logično zvati VUKAJLIJA LIGA

Jbt,da li je moguće da se nas 20 ne može skupiti xD

На може јебига, ми смо компјутерска раја, батали соније и остала говна...

Mislim da svako ima Soni kec ali trojka brale...realno 90% nas ce radije uloziti te pare u komp nego kupiti soni....a najradije ce ih popiti pojesti i popusiti :)

A šta fali sony ps3 i on ima internet :)
Ja ga koristim i dobra je stvar

A šta fali sony ps3

Pa ne fali mu ništa ako za isti možeš da odvojiš kintu lagano. :) Štaviše, po mom mišljenju je bolje igrati igrice na Soniju jer je logično za to i napravljen. Međutim, većina nas ili nema ili neće da odvoji ni za original verziju PES-a, a kamoli za PS3. A i koji će mi kurac original PES, osim za igranje preko neta. A ne moram da igram preko neta nego d' uzmem neki drndavi džojstik i onda derem ortaka. Tipično naše razmišljanje. :)

Добро изгледа... Него, што патишпањишеш, момчино?

Pa pazi Blake ... Imam polovan iz Nemačke dobro očuvan ... Igram preko neta PES i ponekad neke pucačine ali to ne preferiram jer ne volim.Veoma dobro igram PES i jednostavno volim da igram sa jakim protivnicima.Dosadilo mi je sa društvom i tako ...
Hvala bogu dobar mi internet inače ne bi mogao