Prijava

Tražio sam temu da napljujem Heat zbog suđenja u utakmici sa Knicks-ima, ali videh da nema, pa rekoh da otvorim.

Koji su vaši omiljeni timovi, ili tim? Koga ne volite? Da li pratite, i koliko pomno NBA?

Meni je Čikago omiljeni tim, volim da gledam i Spurs-e, Boston i Minesotu. Ne da ne volim, prezirem jebeni Majami, zbog sudija koje ih vuku nenormalno. Pratim NBA k'o blesav, odgledao sam 50ak utakmica Čikaga ove sezone.

Tibodo je danas ispao kreten, jer je ostavio Rose-a u igri kada je utakmica bila rešena, sad se čovek povredio i verovatno će propustiti par nedelja, samim tim i Bulls-i gube šansu za titulu.

Ima tema jebote.
Stoga, osecam moralnu potrebu da ti kazem da ne smaras posten svet.

odgledao sam 50ak utakmica Čikaga ove sezone.

Rispekt. :)
Jes' da ima već tema NBA, ali nekako je dobro da se otvori i tema Plejof. :) Omiljeni timovi su mi, na prvom mestu Klipersi, prvenstveno zbog Pola, onda zbog Grifina a ove sezone su napravili jedan prilično jak tim. Gotivim i dosta drugih timova kao što su Portland, Bulsi (prvenstveno zbog Rouza) i Kingsi. Nema tima za koji mogu da kažem da ga mrzim, ali ima jedan koji ne simpatišem a to su Seltiksi (prvenstveno zbog Pirsa, i pored činjenice da je fantastičan igrač, ali ne znam, jednostavno me malo iritira). Ove godine sam možda i najslabije pratio NBA, ali sam opet u toku.

Pošten svet nije morao da dolazi u podforum "sport" ako mu je to smor. Ali dobro, vickast si dečko, svaka čast.

I deder linkuj mi je, pošto ja ne mogu da je nađem.

Navijam za Oklahomu i Čikago. Voleo bih i da Toronto dogura bar do 1/4 finala.

Kad je napisana ćirilicom, nije izbacilo u pretrazi.
Nema veze, ako moderator ne zaključa, neka ova bude za plejof.

Dajte parove da prognoziramo polufinala, finala i sampiona?

Navijam za Nikse i nek se teraju u kurac sudije. Samo to.

Navijam za Nikse i nek se teraju u kurac sudije. Samo to.

Ono je bilo neverovatno. Nisam veće navlačenje video u životu.

http://abasketballjones.com/wp-content/uploads/2012/04/2012-NBA-Playoffs-Matchups-Rd1.jpg

I onaj LeBron cigan. Msm jeste najbolji ali koji ce mu kurac ovo u karijeri.

http://www.youtube.com/watch?v=cL1xl0FR6xM

Dakle, ako sam dobro video parove:

Spurs vs. Clippers, S.A. lagano do finala konferencije.
Lakers vs. Mavericks, previse neizvesno, ali recimo Lejkersi, jer imaju vise motiva.
Spurs vs. Lakers -> Spurs

Bulls vs. Celtics, mislim da ce Boston da se provuce u finale.
Heat vs. Pacers, laganica Majami.
Celtics vs. Heat -> Heat

Prsten uzima San Antonio.

Тамо, тамо :)