Prijava

Ја волим да ме гребуцка пичка кад лижем, оно три дана после депилације/бријања/ласера/мотике.

То ме тако дражи.

Ispod vrata brije samo promaja.

http://www.facebook.com/BearMagazine

Evo nešto za ove dečake što vole dlakave dečake.

Murica, haha prvi put čujem! :) Iz kog kraja je to Smarko, odaklen si? :)

Po licu nisam nesto maljav, jerbo imam 17 godina, ali jednom sedmicno, možda dvaput se obrijem.
Ispod pazuha redovno, jebiga, i navika, a i lepše se osećam mnogo.
Po grudima nemam dlaka.
Pišu i muda brijem redovno. Navikne se koža vremenom, pa se ne iritira. Veoma malo se znojim, zbog čega sam neizmerno srećan- Nikad nisam imao tragove na majici ispod pazuha, ma kolika temperatura bila.
Po rukama sam maljav prosečno za moje godine i ne poznajem nikoga ko to depilira.
Noge su mi dlakave poprilično, znam neke fuzbalerčiće što se depiliraju.

Iskreno, bole me kurci da l' nekome smetaju moje dlake ispod miške. Da mi ne trebaju, sigurno nebi izrasle tu, realno.

A zašto ih onda žene skidaju i zašto vam je gadno kad je žensko dlakavo ako je tako???
A? A? A?

Murica, haha prvi put čujem! :) Iz kog kraja je to Smarko, odaklen si? :)

То је црногорска ријеч :))
Ја сам из Зете, дакле Зећанин :)

A zašto ih onda žene skidaju i zašto vam je gadno kad je žensko dlakavo ako je tako???

meni nije gadno.
ja volim čupavo.
samo da je čisto

A zašto ih onda žene skidaju i zašto vam je gadno kad je žensko dlakavo ako je tako???
A? A? A?

S kakvim se ti metroima muvaš? Žensko bez brkova je ko posna sarma...

Не знате шта је мурица? лол

fizički je nemoguće odnositi se prema umetničkim vrednostima u deminutivu... :)

Иначе бријем само лице, једном сам обрија мурицу и нећу више.
Знојим је јако много тако да морам под мишку, али не бријем само подкрешем мало.
Ноге су ми јако кудраве али никад их нећу обријат, нити подкресиват.

Mikri oli brijat muricu za sutra ?? Nećeš valjda čupav da ideš lolo

Mikri oli brijat muricu za sutra ?? Nećeš valjda čupav da ideš lolo

Морам бријат, закудрао сам добро :)

Pa to ti kažem ... moraš da paziš na ovu stvar, što je glavni napisao .. pazi

glavni
Brijem se neredovno ispod pazuha i oko kite. Ispod pazuha se brijem zbog znojenja, a oko kite zato što izgleda veći i ribama ne upadaju dlake u usta dok mi puše.

ribama ne upadaju dlake u usta dok mi puše

Ajde brcni se malo lolo

ribama ne upadaju dlake u usta dok mi puše

Пичко распала :) лоло

Nista ispod vrata, kade su vrucinu ponekad zadjem tamo dole, inace nikako!

Ništa ispod vrata, jednom sam probao(pred malu maturu) jaja da obrijem, al' nije lepo prošlo. Najviše jer ne koristim mašinicu, samo ladan čelik otkad sam počeo da se brijem.

Generalno poznajem dve osobe dlakavije od sebe, jedna je moj ćale, a druga neki hibrid od ortaka. Sa svojih sedamnaest leta, brijem se na tri, nekad četri dana.

Ovdje kobjasnjeno
http://www.youtube.com/watch?v=nQHT376P2qI
Ja sam svuda dlakav po prsima mozes dredove da napravis, po ledjima imam vise dlaka nego neko po prsima i dicim se tome, i to ne bi nikad obrijo. Pazuh sisam makazama redovno jer se znojm mnogo.