Prijava

Plus za temu, ajmo redom:
- da je stomatolog doktor za stomak
- da Cigani kradu decu
- da mesec ima oči, nos i uši (delomično zbog nekih priča koje mi je baba pričala; u prvom razredu na času prirode i društva odvalio ovo)
- da će Lepa Brena (u koju sam bio zaljubljen) doći kod mene kući nakon što napravim dovoljno velik tunel (čitaj - rupu na zidu između hodnika i dnevnog boravka koju sam probušio ekserom-palamarom i čekićem, zbog čega je malo falilo da me roditelji prebiju kao mačku)
- da će moj komšija Stevan Crni (2 m visok čovek, a jedva 50ak kila težak) da me proda Ciganima
- da ću da vidim svog deda na Dnevniku 2 (koji je u to vreme radio u Beogradu u JKP Gradska čistoća) samo ako budem uporan i redovno gledao
- da se od drkanja može dobiti SIDA (i jedno vreme bio ubeđen da imam SIDU)
- da će me ukrasti vile ako se noću budem ogledao (opet kriva baba i njene priče)
- da su do perioda kolor filmova, tj. u vreme crno-belih filmova ljudi videli crno-belo, i da se se jednog dana nešto desilo pa su ljudi počeli da vide svet u boji i jelte prave filmove u boji

... dodavaću kad se setim.

Мислио сам да су близнакиње
( Емпајр стејт билдинг )

Koji transfer. Jebote.

Kad sam bio mali mislio sam da suncokret peče semenke na suncu koje mi posle jedemo.

Kad treba da se ide negde u inostranstvo, samo otvoris neka vrata i vec si u, recimo, Nemackoj.

Mislio sam da ću jebati kad porastem.

Da postoji hleb koji se pravi od koncentrata(zbog toga što mi je baba pričala da su ih u mađarskom logoru hranili takvim hlebom).
Da Diznijevi crtani likovi (kao i svi ostali crtani likovi) postoje i u stvarnosti.
Da Cigani kradu decu, kako neko već reče.

Mislio sam da je picka u stvari neka cevcica koja se uvuce u cvabalo pa se tako ljudi jebu.

да иза хаубе постоје мали људи који покрећу ауто.

Ја сам мислио да ме је баба родила.

A ja da me je deda rodio. Ne znam kako, ne znam što. Ne pitajte. lolo

Da nas sve posmatraju vanzemaljci od gore.

Kad sam bio mali tripovo sam se da živim u nekom filmu. Da sve što radim to neko kao može da vidi....
Mislio sam da žene izbuše rupu na sisi i onda iz te rupe curi mleko što bebe piju

Da mi rodjendan svake godine pada u drugo godisnje doba

Da je starenje nešto što se dešava drugima, da meni neće nikad i bilo mi žao tih ljudi što stare. Da Boga ne možemo da vidimo jer se plaši da dođe kod nas. Ima kaseta na kojoj pevam: Dragi Bože doooođi, neću ti ništaaaaa... na istoj kaseti je još jedna moja autorska pesma: Ajkulaaa... muze krave.. na dnu mooora

- da Cigani kradu decu

Цигани и краду децу. Баве се разним видовима криминала, па и трговином људима, наравно.

Mislio sam da se djeca prave ljubljenjem...

И ја сам то мислио јако дуго, онда сам прочитао у енциклопедији Лексикографског завода Загреб да то није баш тако. Интересантно је да сам много пре тога знао шта је секс и како се обавља технички, мада ми није била најјаснија сврха упражњавања истог.

Такође, јако дуго нисам знао да деца излазе кроз вулву приликом порођаја, већ да на неки волшебан начин излазе кроз стомак, некако преко пупка, а то је вероватно зато што ми је неко објаснио отприлике како сам ја рођен, а рођен сам царским резом, па сам ја ту нешто повезао неком уврнутом логиком.

Мислио сам да је Тесла измислио струју.

Имао сам неку књигу ''Дјечја енциклопедија'' у којој су радње које се одвијају у мозгу биле графички представљене неким човечуљцима, па сам мислио да мали људи живе у глави. У истој књизи је била слика планете Јупитер са једним својим сателитом испред који је изгледао као чеп, па сам мислио да Јупитер на себи стварно има чеп, и кад би га неко извадио, сав садржај би исцурио у свемир.

Мислио сам да је Викторија (певачица из истоименог бенда) мушко.

Secam se da sam cesto pitao ljude koji je najkraci vremenski interval (ne tim recima naravno) i da su mi oni govorili da je to 5minuta i da od toga nema nista prakticno krace i onda sam ja pokusavao da shvatim da li to prodje i pre nego sto pocnem da razmisljam o tome ili ipak moram da brojim do 5-10.

Мислио сам да је Викторија (певачица из истоименог бенда) мушко.

Ja i dan danas mislim da je musko.

Secam se da sam cesto pitao ljude koji je najkraci vremenski interval (ne tim recima naravno) i da su mi oni govorili da je to 5minuta i da od toga nema nista prakticno krace i onda sam ja pokusavao da shvatim da li to prodje i pre nego sto pocnem da razmisljam o tome ili ipak moram da brojim do 5-10.

Е, ти трипови су најјачи. Ја се сећам кад сам активирао своју ''интелигенцију''. Имао сам ове бајке у слици:

http://static.limundoslike.com/originalslika-8767627.jpg

Као што вероватно сва деца мојих година вероватно знају, била је идентична слика и на предњој и на задњој корици. Ја сам тако окретао књигу константно и питао сам се ''Да ли су ово две исте слике с обе стране, или је то једна те иста слика, а ја лоше окрећем књигу?'' (типа окрећем је за 360 уместо 180 степени). Онда сам отворио књигу тако да и предња и задња корица буду окренуте ка мени и тако видео да су ипак у питању ДВЕ идентичне слике. Дебил.

Sad nešto razmišljam i ne mogu da se sjetim ničega, mislim da nisam imala nikad tako neke fiks ideje...
Bila sam onako starmalna i retardirana kad sam bila mala, totalno bezveze djete bez imalo tih nekih dječijih slatkih budaleština....

Koji je tačno razlog zašto deca imaju toliku maštu? To što padne na pamet malom detetu nema šanse da može zrelom čoveku...jel ima neko konkretno objašnjenje?