Prijava

kakav trip konzervo

kasnije sam dosao do zakljucka da sam tripovao verovatno ovako:

posto mi je rodjos u martu, neke godine bi se zalomio sneg, neke bi bilo lepo toplo vreme, a ponekad bi bila kisa....

Koji je tačno razlog zašto deca imaju toliku maštu? To što padne na pamet malom detetu nema šanse da može zrelom čoveku...jel ima neko konkretno objašnjenje?

Падају на памет и одраслим људима, али одрасли људи имају знање којима могу да рационализују појаве око себе, да нађу објашњење за њих. Добро, не сви, али већина.

Такође, постоје неке теорије да је већина деце до дванаесте године неспособна да мисли апстрактно, отуд буквално схватање многих појава (нпр. то што сам ја погрешно скапирао да постоје човећуљци у глави).

Мислио сам да је Викторија (певачица из истоименог бенда) мушко.

ja bio ubedjen da je Prince zensko

Mislio sam da niko ne cuje ako nesto mumlam. Tj ako ne otvorim usta niko me ne cuje. Dugo. Skapirao da nije tako u 2. osnovne ili tako nesto.

Такође, постоје неке теорије да је већина деце до дванаесте године неспособна да мисли апстрактно, отуд буквално схватање многих појава (нпр. то што сам ја погрешно скапирао да постоје човећуљци у глави).

ja iz zajebancije pitao tada cetvorogodisnjeg sina sta je to apstraktno misljenje, on kaze nemam pojma i ode da pita mamu. mama mu odgovori to je misljenje o misljenju.

on se vrati meni i kaze: to je nista o nista.

Mislio sam da džinovska hobotnica pokreće Zemlju.

kako je to izgledalo Lazo? daj jos malo "mesa"

Je l je vrćela na pipke ka ono košarkaš loptu? Ili ju je skrečovala po ekvatoru?

Ma sa svim pipcima je pritisla i samo je okreće u krug, kao kad sastavljaš rubikovu kocku, u ovom slučaju loptu elipsoidnog oblika tj. Zemlju.

Mislio sam da ništa ne postoji dok ja ne gledam. Ni sad nisam baš siguran.

Kad sam bilo mali mislio sam da mogu nekom kiselinom za ciscenje rdje da napravim od pauka cudoviste mutanta i sve vreme sam radio na tome kao i na jos bezbroj drugih bolesnih eksprimenta koji su ukljucivali rad sa insketima, zglavkarima i raznoraznim hemikalijama koji su mi bile pri ruci... moj omiljeni eksperiment je bio naravno tansplatiranje razlicitih delova insekta sa jednog na drugog...

nadam se da nisi zavrsio medicinu psihijatru ludi

nadam se da nisi zavrsio medicinu psihijatru ludi

Ja се надам да јесте, јер то би значило да је свој природни таленат и афинитет према биологији сублимирао кроз проучавање медицине, за разлику од већине људи који студирају медицину, а апсолутно су незаинтересовани за то што проучавају.

Tako je i doktor Mengele počeo. :))

Dobro Džimi, slažem se sa tobom, ali si nekako ozbiljan za ovu temu, a i nick mu je takav...

Ма јок, само не стављам смајлиће у последње време. :)

Из неког разлога сам мислио да слепи људи имају жуте очи и зато носе тамне наочаре.