Prijava

Mislim da nikad necu shvatiti taj fut fetis, a nije da nisam pokusavao. Bitno je da ne budu neka kopita bas ispucala, a van toga nista i ne primecujem.

lizem stopala i sve

u fazonu kao da se reklamiras u oglasima

Сантјаго Коровјов 95% nabrojanih stvari nisu fetiši. Čuj Anđelka, voli dugokose.

Naložim se kao majmun kada žena zna da zagrize ozbiljnije, dakle ne oni fejk ujedi koji su više poljupci nego ujedi. Jebeno zagrizi ženo da zaboli. Da ostane masnica nedelju dana jebeno. I opasno me pali lep ženski vrat. Bukvalno, možda mi je i najbitnija stvar kod žene, ako izuzmemo lice, trenutno. Jebeno se opasno palim na vrat. Fut fetiš nikada nisam imao. Jedno vreme sam se na ribe u koćnim pantalonama i sličnim sranjima. Sada mi je njah. Nekako sam prerastao i tu dečiju boljku.

Jebeno si mrtav, klinac.

Picku volim, znam, znam, nisam normalan.

Jebeno si mrtav, klinac.

Hu d fak ar ju?

Koji ste vi amateri ccc. Ja da imam takve slabašne fetiše, ne bih o njima uopšte pisao.

Ne pitam, konstatujem na osnovu pročitanog, bar ovog u poslednjih godinu dana.

Volim da žena ima bradavice ko far od fiće

почео сам да се ложим на добар пупак код женске

stopala
kad su mala i dobrog oblika

i kad me ugrize da krv puštim i onda kušamo krv zajedno

Rekoše mi sinoć, tj jedna lepotica mi reče da je Anđelina od prvog muža nosila ampulicu krvi oko vrata.
Krv od prvog muža u ampuli oko njenog vrata jebem ti rečenicu

Krv od prvog muža u ampuli oko njenog vrata jebem ti rečenicu

Па то и није нешто.
http://www.telegraf.rs/sex-i-ljubav/1543546-dildo-urna-ovo-je-najbolesnija-seks-igracka-na-svetu-foto

Poslušni pepeo
Brašno ništavila
Pretvara se
Iza mojih leđa u šugavog psa
Ispred mene u žar pticu
Govori mi istinu iza leđa
Grlice
Ti si pravi naglasak umrle nežnosti
Načini zoru od našeg umora

Svaki pravi liberal ima cuck fetish.

Sto se tice fetisa, kako sam dosao do ove teme:
Registrovao sam se na reddit mrtvi, posto je vukajlija smorila, (pre svega da se izvinim samom sebi jer sam se registrovao na cuckerski sajt redit umesto na 4chan gde mi je i mesto, jbg nisam razmisljao) hteo sam neki ovako random post da ostavim, kad vidim jebeno tamo imaju neke kategorije, a kategorija sa najvise ljudi "cuckold".

Ljudi moji, ja sam 2 sata jebena do ovog trenutka citao cuckerske postove. To je mozak bolestan. Pa druze imate li vi cuckeri imalo obraza, muskosti ponosa? Sta sam tamo procitao ono me sramota bilo kome da ispricam. Uhvatio me neki transfer blama, neka nelagoda, ne mogu da opisem.

Ipak sam se malo i nasmejao kad je bila neka objava "moze li neko od ovih sto jebu tudje zene da kazu kakav je osecaj dok to rade i sta zamisljaju" top odgovor:

Pa nista, seks ko seks, ne razmisljam o cucku u toku seksa, samo se nakon seksa smejem budali

Loooool

Nisam znao sta je cuck do americkih izbora. Koja genijalna prozivka brate, a mi Srbi neke glupe prozivke imamo tipa "pederu".

Inace sto se tice fetisa mojih, pisao sam gore pre za foot fetish. Malo me i proslo to iskreno, nisam nikad ni imao neke bolesne fantazije o stopalima tipa da mi devojka drka stopalima ili tako nesto debilno ili ne daj boze da svrsavam po njima, samo volim da vidim lepa stopala, i pali me bas dosta me dodiruje dole stopalom.

Moj neki stav:
Svaki posteni covek i pravi muskarac drka na rodjake i prijateljice svoje devojke.
Svaki postenog coveka u seksu moze da lozi: dirty talk, seksi kostimi, seks na odredjenom mestu, seks na odredjen nacin, snimanje seksa

Ako imas fantazije van ovoga druye sorry ali lijeci se

Valdemar
Koji ste vi amateri ccc. Ja da imam takve slabašne fetiše, ne bih o njima uopšte pisao.

cuck alert

Svaki pravi liberal ima cuck fetish.

Politizacija seksualnog diskursa znak je da čovek ima probleme sa svojom seksualnošću.