Prijava

Da li ja to prepoznajem ironiju u tvojim redovima?

Šta te na to navodi?

Raćoni, to ti je bohor jbt. Da l ocekujes da ce da skapira nešto.

Samo teraj šegu s njim. Xd

Prvo što mi padne na pamet da si zavidan ili ljubomoran, evo ne znam.

Ne bi ti brate prepoznao ironiju ni da se skine gola ispred tebe al aj....
- Pa zavidan/ ljubomoran dođe mu na isto.
Al ne radi se o tome. Ja pokušavam da pomognem kosmopoliti, jer onda može za svoje sulude odabire da kaže raćoni predložio ja samo štiklirala, a i ti se brat potrudi, predloži svoj sadržaj, daj da olakšamo ženi.

Počeo si biti sada dosadan i nezanimljiv mislio sam da umeš da se sprdaš. Ti ćeš da pomgneš jebeno. Moderatori nikad nikome nisu pravdali svoje odabire beži u kurac

Tako je, i nikad gluplji odabran sadržaj od tvog ( čast izuzecima)
Svaki dan, naslovna- bohor poster od pre 2 god -ne komentarisati, pa sutradan bohor reakcija od pre 3 god, a reakcija vređa inteligenciju, i tako dan za danom, a gle čuda bohoru baš za postere i reakcije nedostaje kruna, al ko mari...
A što ti posteri / reakcije nisu odabrani tad kad su napravljeni? A da, tad tetka nije bila mod.
I šta ti hoćeš da kažeš, da je to sve normalno?
A da, ja smaram, niš....

Poslednja nova reakcija - pre godinu dana
Poslednji Poster - pre 2 godine
Mogo si se bar malo potruditi....
A neka probrljaće kosmo po history

Raćoni, a ti si rekao nešto što svi znaju. Niko od nas nije mislio da su bohorove reakcije i posteri dobri, štaviše očajni su.

Ali ja mislim da je u tome fora, kao odabracu ti ove gluposti da dodjes do krune.

A ako bohoru stvarni baš toliko znaci da ima te krune, onda da se zapita da mu vukajlija nije preuzela zivot.

Ako je ovo njihovo privatno vlasništvo pa da se tako izdrkavaju - onda je sve OK, u suprotnom ne ćutim....

Boxor je dobar autor i kosmo je dobar moderator... Kakvi su problemi? Je li se neko od vas dvojice dripaca pozeleo bolnickog caja?

Hogar pametan dečko jbg.
Tilmo. 12 puta si me molío za odban. Dvanest. Hteo si da crkneš. Kome je to sajt sve u životu?

Mislim da sam vuše puta od dvanaest.

Al sta cu, ovo je idealno mesto za izdrkavanje i ubijanje vremena.

Al ono sta sam rekao, ako neko posle deset godina toliko zeli neko virtuelno odlicje na šaljivom sajtu, to meni nije normalno.

Ali kazem AKO, ne verujem da si molio Kosmu da ti odabira, rekoh ti da na to gledam kao sprdnju.

Бохор, evo ja molim za ban, ne želim da budem član sajta na kom se odabiraju tvoje ispodprosečne baljezgarije.

Šala mala, al' stvarno hoću ban. Treba da radim, jebeš Vukajliju

Da preciziram, ban u trajanju od 30 dana

Nikola, sta te sprecava da jednostavno ne posecujes stranicu vukajlija.com

Hogar_Strašni™, mnogo me smara posao pa zevam ovde. Onda serendam tek da bi bilo neke komunikacije, ne zato što me zanima šta se dešava ovde. Posao se neće sam od sebe završiti.

Ajde procitaj nekoliko puta svoj post i zapitaj se da li je sa tobom sve u najboljem redu... Ja sam se malo zabrinuo za tebe, iskreno.

Da mi je znati Đoni čime se baviš, još sko se za to prima plata, auuu B-)